Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakra miért lehetetlen...

Ilyen alakra miért lehetetlen nadrágot találni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.A derekam vékony és hosszú a lábam,de a combom és fenekem elég vaskos.Genetikailag+izmos.

A probléma hogy szinte sose találok olyan nadrágot ami jól áll.Amelyik derékban jó és hosszú az szűk a combomon/fenekemen.Amelyik rámegy az viszont derékban bő.

Komolyan,30 felpróbált gatyából jó 1 db..az is csak épphogy mert biztos hogy kicsit szűk/bő/rövid stb. lesz.

A normális fazonú,kicsit lefele szűkölő nadrágokat,farmereket szeretem.Semmi s*ggkirakás stb.


Van erre megoldás?

17/F


2013. okt. 23. 17:02
 1/2 anonim válasza:
Igaz, én lány vagyok, de ezzel a problémával küszködtem majdnem egész életemben :) Nekem annyi a megoldásom rá, hogy ha derékban nagy a nadrág, akkor azt leszoktam varrógéppel szűkíteni. Ha erre nincs lehetőséged, akkor egy varrónő méretet vesz tőled és bevesz a derékrészből egy darabot. Ezt akár fillérekért is megteszi, tényleg nem drága.
2013. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csináltass varrónővel magadnak nadrágot. Nem lesz drágább, mint egy márkás farmer és még jól is fog állni rajtad.
2013. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!