Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a szebb a két lány közül?

Ki a szebb a két lány közül?

Figyelt kérdés

[link]


ha lehet írjátok hogy miért szebb az egyik mint a másik és 1-10-ig pontozzátok mind a 2-t :)

nemet és kort is írjatok légyszi :)


2013. okt. 19. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hordja mindeki ugy ahogy akarja, de ha megkerdezed hogy szep-e megmondom hogy nem, ezert es ezert.


Es nem csak az agyonnyirbalt haj a divat...

Odivatuak, pont ahogy irtam, mert osregi kep - ezt nekem meg honnan kene tudnom? Altalaban friss kepeket tesz fel ide az aki velemenyt ker, nem ezereves valamiket... aztan meg megsertodik... -_-

2013. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
én nem sértődtem meg én nem is vagyok rajta, szóval nekem isten igazából mindegy kit gondoltok szebbnek vagy csúnyábbnak... csak látom hogy az emberi rosszindulat határtalan, el tudom képzelni hogy nézel ki :) itt névtelenül írogatsz mint valami vidékről kitört popsztár, de szerintem örülnél ha bármelyikük helyében lehetnél.
2013. okt. 19. 16:28
 13/21 anonim ***** válasza:

orulne a franc a helyukben a gagyi tucat mubor dzsekiben :) en nem raktam fel kepet magamrol, szoval ne talalgass hogy hogyan nezek ki. xD xD imadom amikor latatlanban probal meg valaki oltogatni, annyira alaptalan erveles hogy hihetetlen...


Velemenyt kertel a lanyokrol, hogy "melyik miert szebb" hat kaptal, ne hisztizz.

Nem szepek. Igy nem. Lehetnene azok, mondom a bal oldalinak meg aranyos az arca is - de tobb igenyesseg, stilus kene hozza... ennyi. Ez a velemenyem.

2013. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
nekem a kék szemü a szebb. de sok rajtuk a feketeség.
2013. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egyformák. De könyörgöm tanuljatok meg sminkelni, mert szörnyű ez a körbe festem a szemem és kész dolog...

Meg valami színt hordjatok mert ez a full fekete nem áll jól nektek.

2013. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Na, akkor csak nem vagyok ezzel egyedul.


Amugy azt irja a kerdezo, hogy ez egy nagyon regi tobbeves kep.

Na, meg hogy nem o van rajta (amugy masrol nem rakhatnal fel kepet a tudomasa nelkul, ugye tudod?)


Jobb lett volna egy mostani kepet felrakni... :/

2013. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a bal oldali, a 'vörös szemű' szebb, lányosabb, szebb az arca. Nekem ő 10/8,5 A másik lány olyan 10/5, valamiért nem tetszik az arca.

8as, mi a bajod a bal oldali lány szemöldökével, de tényleg komolyan kérdem és nem kötekedésből. Szerintem teljesen oké.

Véleményem szerint a hajukkal, ruhájukkal, sminkjükkel semmi gond nincs, mindenki úgy öltözik, vagy sminkeli magát ahogy akarja, ezektől a dolgoktól nem igazán lesz szebb egy ember.

2013. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

De szebb lesz az igenyesseg miatt az oltozeketol.

Pl. lehet hogy a csoves no a Ferencieken amugy nagyon szep, de nem latod mert olyan az oltozeke. Ez egy felnagyitott pelda.


A bal oldali lany szepsege is eltunik ebben a semmilyen fekete vilagban - de ok, mar megirta a kerdezo hogy ez sgy ezerves kep - de amugy ez is engem tamaszt ala hogy odivatu na.


A szemoldoke nem aranyos- az eleje tul vastag a vegehez kepest. Ennyi.


A masodik lanyt amugy azert nem talaljatok annyira vonzonak mert az alla nagy. De aztan meg lehet szembol szep lany.


Mindenesetre mindenkinek uzenem: qvara mindegy milyen adottsagokkal szulettel, egy szep smink, jo haj, igenyes kinezet, jo oltozek mindenkivel csodakat kepes muvelni... nezzetek meg a sztarokat is. Neha xarbol epitenek varat es megis sikerul a stylistoknak...


Ezert irom hogy nem jo ez a feketeseg. Nem jona szemoldok, a haj.

Mindenki hordja amit akar, VELEMENYEM ATTOL MEG LEHET.

2013. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
bal oldali, de a hajszyn nagyon nem előnyös egyiknek se
2013. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Talán inkább a bal oldali... de amúgy ronda mindkettő. :)

22/F

2013. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!