Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a szebb a két lány közül?

Ki a szebb a két lány közül?

Figyelt kérdés

[link]


ha lehet írjátok hogy miért szebb az egyik mint a másik és 1-10-ig pontozzátok mind a 2-t :)

nemet és kort is írjatok légyszi :)


2013. okt. 19. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bal oldali, de egyiknek se áll jól ez a feketeség.

Nem pontozok.

21N

2013. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jobboldali a szebb. :) 21/F
2013. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
a jobb oldali kimondottan nem tetszik, a bal oldali egész oké
2013. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a bal oldali de úgy igazán egyik se szép szerintem és tényleg túl feketék.


24L

2013. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szerintem egyik se szép, egyformán csúnyák
2013. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
egyik randább mint a másik
2013. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
bal
2013. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Bal oldalinak aranyosabb arca van, a jobb oldali viszont szepen mosolyog.

Mondjuk egy ilyen feloldalas keprol sokat nem lehet mondani.


A szemoldokuk mindkettojuknek ISZONYAT! Tessek megnezni egy blogot a szemoldokformazasrol.


A stilus is szornyu, total fekete haj, szem, mubor dzseki.

Gondolom videk, es nem bantaskent - valoban nehezebben jut el oda a divat- de nezzetek meg par marka honlapjat! A neten sokmindent lehet mar, akar kiegeszitoket is rendelgetni olcsobban mint a boltban a vateran, vagy akar kabatot barmit.


Nekem olyan mintha evekkel lemaradtak volna... olyan mint a regi zsakfalu lakhelyem ahol a lanyok kiakadtak amikor cicanadrag-miniszoknyaban mentem vissza meg 5-6 eve mert nem lattak meg ilyet.

De azota van plaza a kozelben, viszont olyan mintha egy szubkultura alakult volna ott ki olyan egyforman oltoznek a lanyok... a legtobb egyforman unalmasan es benan...


Vigyetek egy kis szint, egy kis mintat, egy kis mosolyt, de legfokeppen EGYENISEGET az oltozeketekbe.


Ja es ha jol lattam ez a tipikus korbekarikazom a szememet szemceruzasas... ezt is el lehet felejteni es uj modszert tanulni ra a szem hangsulyozasara!

2013. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Jesszus kozepen hatra van kotve/csatolva a hajuk - a csat meg enyhito lenne... de ez is regi mar, inkabb egy feloldalas frufru vagy akarmi.

Egy jo frizura aranyat er! De ne Mariska nenihez menjetek aki a 60-as evekben lett fodrasz es azota semmilyen tovabbkepzesen nem volt mert olyanok lesztek mint a vasarnap templomba jaro nekikek...

2013. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nem vidékiek :D nem is mostani kép, talán 3-4 éves. a haját meg mindenki úgy hordja ahogy neki tetszik nem? nekem pl ezek az "új divatos" hajak nem tetszenek összevissza nyírdalva mint valami pasi. egyébként sem az volt a kérdés hogy ki tudja jobban kicikizni őket, hanem hogy melyikőjük arca szebb. ez hajtól független, ha valaki szép akkor rövid, hosszú, vörös, kék, zöld, hupilila.. az arca akkor is szép marad.

amúgy köszönöm a többieknek. :)

2013. okt. 19. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!