Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vetarezásá...

Kriszti1010 kérdése:

Mi a véleményetek a vetarezásáról? Rendelnék de nem merek előre utalni. Stb.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 09:54
 1/9 klopusz ***** válasza:
Én már rengetegszer vásároltam Vaterán is, Tesz-vesz-en is. Minden alkalommal előre utalással fizettem és még soha nem csalódtam egyetlen eladóban sem.
2013. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nézd meg h mik a vélemények róla!

Ha azt látod, h dicsérik akkor nem kell parázni!

2013. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SzilKa ***** válasza:
Én se mernék előreutalni... Barátném már kétszer megszívta olyan eladókkal, akik addig csak pozitív értékelésekkel bírtak, aztán miután rendelt és utalt, hirtelen mások is elkezdtek panaszkodni, hogy nem kapták meg az árut. Az egyiknél ki tudtam nyomozni az eladó címét, telefonszámát, így némi ráhatással sikerült a pénzt visszaszerezni, de előtte 2 hónapig vártak az árura hiába...
2013. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én fent vagyok vagy 7 éve, de ott még nem volt problémám. Viszont másik oldalon volt olyan, hogy én h_lye elküldtem a nadrágot előre, és soha nem láttam a pénzem. Azóta számomra egyértelmű, hogy ha valaki vesz valamit az utaljon előre, én is így teszek ha veszek valamit. A postán ajánlottan adja fel a csomagot mindenképpen, mert ha így elveszik akkor kap kártérítést. Így már jártam, meg úgy is, hogy a postásnak nem volt kedve kihozni a csomagot, de papírt sem dobott be és ha nem járok időben utána akkor másnap visszaküldték volna a feladónak '-.- . Vagy kérd meg, hogy utánvéttel adja fel, aminek elég borsos az ára (500 g-ig 1890 vagy 1850, nem emlékszem).


És a vélemények fontosak, én mindig azt nézem, meg, az sem mindegy, hogy 2 pozitív értékelése volt, vagy 200.

2013. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is Vaterázom évek óta, több mint 200 adásvétellel. Egy-két eset volt, mikor némi probléma merült fel. Nem utaltak időben, vagy nem kaptam meg a csomagot. De mind elenyésző, pár száz forintos dolog volt. 1000 Ft-os termékár alatt többször elküldtem pénz megérkezése előtt a csomagot, mert épp a postán jártam. Gondoltam, ha valakinek ennyin múlik a becsület, akkor vegyen a pénzen gyógyszert :) Nekem kb. 10 000 Ft a határ amit előre utalok, magasabb összegnél előnyösebb a személyes átvétel. Nekem is utaltak már előre magasabb 40 000 Ft körüli összeget. Gondolom ebben benne van a 100 % pozitív értékelés. Talán van pár semleges is. Saját védelmemben mindig ajánlottan adok fel (volt, hogy kellett már igazolnom a feladást) és így is kérem, mert úgy a tiszta. Persze ha a termék ára nem indokolja csak sima levélként postázunk. Tényleg fontosak a minősítések, nézd meg és ennek alapján dönts. Ha késik az utalás vagy a csomag annak nem csak az lehet oka, hogy link az eladó/vevő. Közbejöhetnek a napi élet dolgai, ami miatt nem jut el az ember a postára, nem talál megfelelő csomagolást, nem tud bankba menni, vagy utalni, vagy egyszerűen csak beteg a gyerek és kisebb gondja is nagyobb annál, hogy intézze a pár száz forintos vásárlását. Bár ilyen esetben illik írni egy mailt és elnézést kérni a csúszásért.
2013. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nagyon jó tapasztalataim vannak, mindig előre utalok, s ha én adok el, ugyanezt várom-, s eddig sikerrel jártam. Egyszer fordult elő, itteni hírdetéssel Amerikából jött volna a baba amit rendeltem, kiderült ott a postán veszett el, kaptam helyette kicsit később. Természetesen ha bármi csúszás van, e-mailben lebeszéljük
2013. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Vatera, teljesen ok. Arra figyelj, h. az eladó értékelései ne legyenek 98% nál rosszabbak. Nekem kb. 370 adásvételem van, soha semmi gond nem volt. E hónapban is vettem 2 órát, utaltam előre 20, majd 35 ezret + postát tökéletes gyönyörű állapotban érkeztek az utalást követő harmad, negyed nap. Keress rá/m "pillowzolta" :)
2013. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ismét én. Azt azért még hozzátenném, h. újabban elég sok a gagyi, amit az eladó nem köteles visszavenni ! Legyen az aukciónak sok képe,-amit jó alaposan nézz meg!- ha valami nem tiszta, leütés előtt kérdezz, akár többször is ! És az árgépen is keress rá, mert olyan is van, h. webáruházban már olcsóbban is megkapod ugyan azt mint a vaterán.
2013. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 eva1947 válasza:
Szia, én is több mindent vettem már vaterán és teszveszen, de mindíg minden rendben volt, kivéve 1-2 alkalmat. Két esetben mobiltelefonról volt szó és nem voltak teljesen korrektek az eladók, mivel a hibákat eltitkolták. Természetesen ment a negatív is nekik, de akkor is kidobtam a pénzt az ablakon. Meg volt még 1 eset, amikor egy parfüm forgalmazó eredetiként árulta a hamis parfümöket, de vele személyes átvétel volt és így azonnal vissza is adtam neki az árut. Elektronikai dolgot, mint pl. mobiltelefon nem ajánlom, hogy vegyél. Én biztosan nem fogok többé! Sok sikert!
2013. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!