Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a 167 cm és 45 kg...

Szerintetek a 167 cm és 45 kg nagyon vékony?

Figyelt kérdés
Lány vagyok egyébként
2013. okt. 15. 17:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is hasonló arányban van a magasságom és a súlyom, és igen, nagyon vékony vagyok.
2013. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 piriiiiii ***** válasza:
48%
Igen, az már a vékonyság ne továbbja. Az én barátnőm kábé 47 kiló, de csak 160 centi, és így is nagyon sovány ő már.
2013. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
függ a csontozattól is.
2013. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
ja akkor bocsi,hogy feltettem a kérdést :DD egyébként igen, úgy veszem észre hogy tetszem a fiúknak :)
2013. okt. 15. 19:19
 15/26 anonim ***** válasza:
19%
akkor meg. ne ezekre hallgass már. egész nap az kattog a fejükben, hogy "Az igazi férfiak a telt idomokat szeretik. Csak a kutyák játszanak csontokkal." blabla, tudjuk, hogy ez a valóságban nem igaz. a különböző postok alatt is látni, hogy milyen emberek vélekednek így..szerintem nem az ő véleményük érdekel:D
2013. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%

Én kicsit alacsonyabb vagyok ugyan, de olyan 51-52 kiló lehetek. Szerintem én most a 'pont jó'kategóriába esem, de sokak szerint már én is sovány vagyok. Szóval, igen szerintem szörnyen vékony vagy.

Az előttem írt válaszoló meg hülyeséget mondott.

2013. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Előző, azért nem értek veled egyet, mert általánosítasz, nem mindenki plöttyedt hájgép. Én sem vagyok az. Pont. Az, hogy valaki 'tetszik a fiúknak'nem jelenti azt, hogy szép is/vékony is/okos is, mert eléggé elkorcsult az emberek ízlése. Szóval, ez hol mérvadó? És a kérdező tényleg nagyon vékony. Nem vagyok elhízva, sőt.. És mégis ezt mondom. Szerintem te nem láttál még 167 centis, 45 kilós embert, ha azt mondod, hogy ez nem vékony. És míg te a kövér emberekről elég bunkó hangnemben beszélsz, a válaszolok többsége nem lekezelően válaszolt.
2013. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
165 vagyok és szintén 47 :-)
2013. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
34%
mondtam én olyat, hogy nem vékony? persze, hogy vékony. és ez így van jól. az az egészséges állapot. lehet itt jönni mindenféle beteges vékonysággal meg blablával, de ha egy ember egészségesen étkezik, egészségesen él, a büdös életben nem lesz rajta felesleg háj formájában. nem véletlenül szereti a férfiak nagytöbbsége a vékonyakat, mondjanak bármit a netes megmondóemberek. elkorcsosult ízlés lenne szeretni a szépet? ehhh. nem érdekel mennyire voltak, avagy nem voltak lekezelőek a válaszadók. az sem érdekel, hogy hány kiló vagy. szerintem pont a betegesen meg szörnyen soványozók vannak eltévedve. a szép, vékony lányok nagyja igenis 50 alatt van. kivéve persze a magasabbakat. nincs is kedvem tovább vitatkozni, nagyon rossz hatással vagytok az egészségemre, sok stressz meg idegeskedés meg minden.
2013. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis, sot. Ismerek vekonyabbat is tobbet is es kb soha se betegek:) a tulsuly nem egeszseges. En fiu vagyok am es szerintem magassag/suly alapja tokeletes vagy :) a magassagod is.
2013. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!