Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért nem marad tartós a...

Mért nem marad tartós a dezodor illata?

Figyelt kérdés
Ruhára szoktam, de azt vettem észre, hogy nem valami tartós, más embereken megérzem még késő Délután is, rajtam meg már csak akkor érződik ha jó erősen beleszagolok a ruhámba. Bőrre azért nem fújom mert azt mondták káros. Nincs valami tartósabb megoldás?

2013. okt. 13. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyet használsz?

Én az Axe dezodorral voltam így.Azóta Old Spiceot használok,sokkal tartósabb.

2013. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után megszokod az illatát és nem érzed annyira, de attól még más érzi.
2013. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A dezodor a testedre kell nem a ruhadra. A ruhadat mosni kell nem dezodorozni...


Amugy megszokod az illatat es termeszetesen nem gagyit kell venni.

2013. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mosom a ruhámat és fürdök is... Csak azt mondták, hogy a dezodor a bőrre káros... Egyébként axe dezodort használok.
2013. okt. 14. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:

A dezodor borre valo, nem ruhara.

Van amelyik borre karos az osszetevok miatt - de manapsag meg az eteled is karos rad, szoval ez is fel van fujva- keress ra mit kell kerulni, en mar nem emlekszem.

2013. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!