Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jár le egy...

Mennyi idő után jár le egy stiftes dezodor?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy stiftes Old Spice-t, mert a nyáron tökre bevált, de most a hidegben, hogy kevesebbet izzadok, inkább csak szárítja a hónaljamnál a bőrt, illatot sem nagyon áraszt..szóval azon gondolkozom, hogy el teszem a melegebb időkre. De kitart-e addig?


A másik, hogy a hátulján a Made in EU alatt azt írja, hogy 05/2013..ez ugye nem azt jelenti, hogy májusban lejárt? Mondom, most vettem, szept. elején..


2013. okt. 2. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát passz:D De szerintem ne tartsd meg jövő nyárig :D 600-700 Ft-ba nem halsz bele :D
2013. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán tud tönkremenni, inkább csak elillan belőle az illatanyag. Azért szoktak lejáratot írni rá, hogy ne reklamáljon senki, ha 5 év után nincs semmi illata. :)
2013. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és szerintetek lejárt már ez a stiftes, amit használok, mert mondom, 05/2013-at ír a hátulján..pedig látszólag rendben van, megvan az illata, az állaga, minden stimmel.
2013. okt. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!