Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hetente kétszer borotválkozni...

Hetente kétszer borotválkozni 15 (lassan 16) évesen?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy hetente legalább kétszer kell borotválkozzak, de van amikor háromszor, ha találkozok barátnőmmel. Nem sok ez egy kicsit?? Osztálytársaimnak még nem is kell borotválkozniuk, nekem meg 2-3 naponta kell...

Mitől van az, hogy ennyire gyorsan nő a bajszom stb?? Ez csak a kamasz korral jár azért? Mert ha 15 évesen ennyit kell borotválkozzak, akkor milesz majd ha 25-30 éves leszek?

Esetleg van erre valami gyógyszer, vagy krém???


Előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat.


2013. okt. 6. 13:16
 1/3 supra01 ***** válasza:

Sajna nincs rá semmi.

Én naponta borotválkozom, mert nem szeretem a borostát.

De ha megy a stílusodhoz lehetsz borostás is és akkor géppel tudod vágni, akkor nem kell csak mondjuk hetente.

De sajna ez ilyen, van akinek jobban nő, van akinek kevésbé.

2013. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mire 25-30 éves leszel, addigra a naponkénti borotválkozás a normális, és ez független attól, hoyg most hetente egyszer vagy hétszer borotválkozol.
2013. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz ellene semmit, van aki ilyen, mint te (én is ilyen vagyok). Anno nekem is el kellett kezdeni borotválkozni, mert elég durva bajszom nőtt és mivel borotválkoztam, egyre erősebb lett a szakállam/bajszom, ezért egyre gyakrabban kellett borotválni és szépen így gerjesztődött a dolog.

Most 21 vagyok, de olyan szakállat és bajuszt tudok növeszteni, mint egy 35-41 éves férfi.

Szerencsére nekem jól is áll a borosta, és a rövid szakáll, bajusz is, így nem panaszkodom.

Szóval nincs ezzel semmi gond, legalább tudod gyakorolni a borotválkozást és később ha szeretnél szakállat/bajuszt, akkor könnyebb lesz fazonra vágni és karban tartani az első pillanattól kezdve ;)

2013. okt. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!