Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sárga a fogam pedig napi...

Sárga a fogam pedig napi kétszer mosok fogat, és szájvizet is használok. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Talán túl fehér a bőröd, ezért nem látod annyira fehérnek.
2013. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

kávé, cigi, vörösbor?


ha valamelyik igen, akkor ajánlom a szódabikarbónás fogmosást heti egyszer. ha nem, akkor nyilván ilyen színű a csontod.

2013. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szódabikarbóna nem jó az ínynek és a fogzománcnak, ne csináld!

Ne igyál kávét, kólát, narancslevet, bármit ami elszínezi a fogakat. Lehet kálcium és/vagy d vitamin hiánytól is. Igyál sok tejet vagy szedj tablettát!

2013. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
se kávé se cigi, elektromos fogkefével mosom
2013. aug. 3. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
én a sütőporos fogmosást ajánlom,kb 2 hetente csináld,szépek lesznek tőled a fogaid,nekem 2 év alatt nem ártott a fogzománcomnak
2013. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg fogorvosodat. Ő lát személyesen is.
2013. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az én fogam eleve sárgán nőtt, a tiéd nem?

Már általánosban azzal nyaggatam Anyumat, hogy vegyen nekem valamilyen fogfehérítőt. Hát semmi sem használt eddig, fogorvossal kifehéríttetni meg sajna nincs pénzem...

2013. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínű neked is alapból ilyen színű a csontod. Sajnos azzal nem sok mindent lehet kezdeni, max. orvos általi fogfehérítés, de abból is vmilyen speciális módszer kell. Tudom, mennyire zavaró érzés. Próbálom én is elfogadni, mert pénzem nincs ilyen eljárásokra. Csak ugye sok ember azt hiszi, hogy igénytelen vagyok, ezért már nevetni sem tudok egy jóízűt. Beszóltak már a fogaim miatt, ezért frusztrál ennyire. :(
2013. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vagy rooibos teától is lehet

próbáld meg a Kolynos fogkrémet, a sárga tubusosat, szerintem 100- as vagy Eurós boltban találsz ilyet

2013. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!