Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogpiercingről szeretnék...

Kvindzsó kérdése:

Fogpiercingről szeretnék mindent tudni amit lehet? Kérek mindenkit aki hozzá tud szólni az segítsen! Hol csinálják meg fúrással, gyémánttal? Olyan helyet keresek ami nagyon jó,100% ha feltetetem akkor nem esik le. Biztonságos, roncsolja a fogat?

Figyelt kérdés
Kaptam egy pici gyémántot (ballagásomra) azért mert szeretnék fogpiercinget (ez egy hirtelen felindulás volt, csak a családom komolyan vette). Most, hogy megkaptam már nem vagyok benne biztos, mert olvasgattam és nagyon félek, hogy roncsolná a fogam. Mert ezt fúrással lehetne csak beleépíteni a fogamba, mivel gyémánt. Ugye ezáltal az alakja is olyan, tehát csúcsos a vége. Ragasztani ezt lehetetlen.

2013. júl. 27. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván roncsolja, ha bele kell érte fúrni a fogba. Én biztos nem csináltatnék ilyet, örülök, hogy nem lyukas a fogam, nem, hogy az ép fogamat kilukasszam..

Arról nem beszélve, hogy egyik ismerősömnek volt és tök sokáig azt hittük, hogy kajadarab ragadt a fogára:D ez persze csak ízlés kérdése..

2013. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha meggondoltad magad akkor rakasd vmi ékszerbe a "gyémántot"
2013. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. júl. 30. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!