Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "házilag" fogat...

Hogyan lehet "házilag" fogat fehéríteni?

Figyelt kérdés

Próbáltam a szódabikarbónával való fogmosást, de az ínyem ezt eléggé megsínylette. A csodás, fehér fogakat ígérő fogkrémek sem válnak be. Nem dohányzom, nem kávézom, teát is ritkán iszom, egyszerűen szeretném szebbé varázsolni a mosolyom, ebben várom a segítségeteket. Előre is köszönöm!

15/L


2013. jún. 25. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Napi 2 alapos fogmosás, ajánlom a colgate max white-t. A techinka a lényeg, ne túl erősen dörzsöld és körkörösen. Utána használj fogselymet, majd listerine szájvízet. kék színű lötty, arra is whitening van írva.

Hát ez az én kis módszerem, hogy mennyire válik be döntsd el te:


[link]

2013. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1: előbb a szép kék szemed, most meg a szép fehér fogad?! :D ezt a képedet is láttam már :) legközelebb melyik testrészed lesz? :D


Egyébként napi 2x fogmosás, reggel este, de este mindenképp. Listerin szájvíz, legajánlatosabb a ZERO, mivel abban nincs alkoholtartam, így nem szárítja a szád, kevésbé telepszenek meg a bacik. Fogselyem, meg hasonlók. A blend a med fogkrém elég hatásos. Ha lehet szerezz be elektromos fogkefét. Nekem fogorvosom mondta, hogy ne körkörösen, hanem hátulról kifelé, egyenként kell dörzsölni a fogakat, lazán.

2013. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha zavar én így próbáltam demonstrálni a kedves kérdezőnek. Azt végülis nem értem mire fel jártatod a szád feleslegesen, egyszerűen ha nem tetszik a válaszom, nyomj egy negatívat és kellemes napot.
2013. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert én ezt nem rosszindulatból írtam, épp ellenkezőleg... :)
2013. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"legközelebb melyik testrészed lesz?" ... hát nem tudom, nekem nem úgy tűnt mint aki nem beszólni akar éppen..

mind1, nem mintha lenne lényege. :)

2013. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni peroxidos fogfehérítő készletet 6-8 ezerért.
2013. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!