Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümöt szeretnék. Mi a...

Parfümöt szeretnék. Mi a vélmeényetek a Star nature parfümökről?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb fajta?Hallottam már vattacukrosról,magosról,epresről??

15 éves vagyok,és eddig far away parfümöket használtam meg ilyen avonosakat,dde be kell vallanom nem valami hosszantartóak.

Olyan szeretnék aminek egész nap érzem az illatát és nem párolog el olyan hamar.


2013. okt. 5. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted az édes illatokat, akkor érdemes kipróbálni. Én személy szerint az összestől hánytam majdnem. Az is más kérdés, hogy amennyiért árulják őket, na, ezek sem tartanak ki egész nap, tuti. Lehet, érdemes egy picit drágábbat venni.
2013. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úú, én imádom a star nature parfümöket:33 nekem, meg anyukámnak a vaníliás a kedvencünk*-* sztem megéri:) már vennem kéne még egyet, mert elfogyasztottam:D de am jó a cappuccinós is, az epres:) meg a cseresznyés:3 13/L
2013. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezeket hol tudom megvenni?Melyik boltokban?
2013. okt. 5. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
fúj. aluljáró, dm - rossmann alsó polc.
2013. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PappZs válasza:
Én imádom a star naturet én Müllerbe vettem és alig 1690ft volt de nagyon tartós és finom az elején egy kicsit büdös(a vattacukros) de egy-két alkalom után mennyei nagyon ajánlom nekem vattacukros van és szerintem legaláb menj el egy hejre csak megszagolni őket nagyon jók én ha elfogy eperkrémeset vagy csokisat vagy kapuvsinósat szeretnék,de mind nagyon jó
2014. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PappZs válasza:
Bocsi helyre... :-)
2014. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PappZs válasza:
Bocsi kapucsínósat...:)
2014. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!