Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok,...

Mik a tapasztalataitok, véleményetek a La Rive parfümökről?

Figyelt kérdés

Ezek híres, népszerű parfümök replikái, utánzatai. Természetesen nem várom tőlük, hogy pontosan megegyezzen az illatuk az eredeti parfümével, azt sem, hogy ugyanolyan tartósak legyenek, vagy ugyanolyan mesteri módon bontakozzanak ki, csak azt, hogy a hétköznapokon viselhető, kellemes illatot adjanak jó ár/érték arányban.


Akkor nem rendelnék ilyen parfümöt, ha kifejezetten kellemetlenné alakulnának egy idő után a bőrön, vagy ha lenne valami zavaró alapillatuk, mint nagyon sok olcsó illatszernek. Ti ismeritek ezeket a termékeket? Mik a tapasztalatok?


2013. febr. 13. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Van, amelyik annyira jól sikerült utánzat, hogy jobb is, tartósabb is mint az eredeti, de vannak siralmasan gagyin sikerültek is. Legutóbb a D&G Light Blue utánzatát próbáltam, hát az szégyen..
2013. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, közben én is megtapasztaltam, én a No5 utánzattal jártam meg, amilyen jó az elején kifújáskor, annyira semmilyen, sőt rossz lesz röpke egy óra múlva. Így nem éri meg, hiába olcsó.
2013. febr. 21. 15:36
 3/6 Anita976 ***** válasza:
A la rive nem a legjobb. Amik jók: cote d'azur, blue up, new brand, chat d'or, lamis. De itt sem mindegy, melyik illat melyik gyártótól való, van némi különbség köztük. Általában megvan, hogy melyiknek melyik a legjobban sikerült példánya, csak persze ezt aki nem ért hozzá nem tudja, és vagy-vagy alapon belenyúl(hat).
2013. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ●●●● válasza:
100%
Jókat gyártanak, nem pusztán utánzat, hanem mondjuk úgy, egy ismert és neves illat "kistestvére", egyedi csavarral. Beleraknak némi fantáziát.
2013. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy idepofátlankodok,de épp keresgélek és itt úgy látom szakértőkre találok.:)

Az Escadának a Moon Sparkl-ját szeretném egy jó utánzatban megvásárolni. Vagy La Rive-ben,vagy J.Fenziben találtam eddig. Ebben húzhatok a La Rive felé? Mert szimpatikusabb.... Vagy esetleg tudjátok ennek az illatnak a legjobb utánzatát?

Előre is köszönöm,bocsi Kedves Kérdező!

2013. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a Rossmann-ban vettem a télen,hát,jó az ára tényleg,nem volt vészes,de,olyan fura illata lett.

A tesztcsíkra fújva tetszett,megvettem,de,használat után egy óra és már más az illat,rá félóra múlva nem is érzem.

2015. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!