Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gentle man és gentle woman...

Gentle man és gentle woman parfümökről mit tudtok?

Figyelt kérdés
Hamisitvány-e, mérgező-e, káros az egészségre stb.?

2012. dec. 21. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
És ez konkrétan melyik márka alá tartozik vagy hol lehet kapni?
2012. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nemrégen voltak nálunk és ilyen parfümöt kínálgattam 3db 10ezer forintért.
2013. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -adolf- válasza:
Én a Gentle Man illatot használom és szerintem tökjó és nem a bőröm se pereget még le tőle :D
2013. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zsoka999 válasza:
trükkös , dolgoztam náluk szerintem átverik az embereket ..
2013. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
zsoka99, ezt a parfümöt ők találták ki? mert kerestem mindenhol és nincs semmi ilyesmi....
2013. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 léda96 válasza:
engem ma talált meg vele egy srác a Lövőház utcában...eléggé elriasztanak a hozzászólások, már máshol is írtak róla. Én gentle woment vettem háromezerért és tényleg nagyon finom az illata, azóta a csuklómat szagolgatom :) de úgy látszik átvertek...csak most én is attól tartok hogy káros lehet a bőrömnek és nem kéne magamra fújnom, max a ruhámra.
2013. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orsikaosir válasza:

[link]

Ez a honlapjuk :)

Én is találkoztam már velük az első körben még 3 terméket akart eladni nekem a srác 12 ezer forintért mikor mondtam nem kértem már 8 ezerért is oda adta volna és végül 2 terméket 2 ezerért vettem meg.

Ennyiért lehet boltban is megvettem volna, így én nem érzem becsapásnak a dolgot. Az illata szerintem kellemes, bár nem olyan tartós mint egy parfüm csak mint egy testpermet.

Így én nem a terméket kritizálnám inkább az üzletpolitikájukat, mert abban azért van becsapás. Mindenkinek pont annyiért adják amennyit hajlandó adni érte, illetve én szinte biztos vagyok benne hogy egy komolyabb bevizsgálás után kiderülne hogy nem tiszta parfüm hanem vizezett termék.

Szóval azért ne a DM polcain keressétek továbbra se a termékeiket :)

2013. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!