Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem folyik szét a...

Miért nem folyik szét a körömlakk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vizes technikával akarom festeni a körmömet és nem sikerült mert ahogy belecseppentem a vízbe a lakkot nem folyik szét, talán egy kicsit sűrű. Nem tudom lehet higítani körömlakklemosoval? Meg tudnám csinálni csak ez a hiba. Kérlek titeket még ma írjatok, ha lehetséges. Amúgy fekete fehérre akarom festeni ez divatos még?

2013. szept. 13. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozz másik lakkal, nem mindegyik jó. A fekete-fehér meg nem tudom trendi-e vagy nem, szerintem a legtöbbször hülyén néz ki, de ha neked tetszik, csak nyugodtan. Inkább az a gond, hogy ahhoz jó lakkot nem fogsz találni kb. Ha fehérre alapozod a körmöd, akkor a fehér jó lesz, de a fekete valószínűleg szürkévé fakul, ha nem alapozod le, a fehérből semmi nem fog látszani kb... :S

Meg a víz ne legyen se hideg, se meleg lehetőleg, bár valószínűleg nem az a gond.

2013. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 1999kincső1999 válasza:
a márvány köröm festésre gondolsz? Amikor egy tálka vízbe kell belecseppenteni a körömlakkot? Ha ige, akkor itt az lesz a gond, hogy túl sűrű a lakkod és nem folyik szét. Megjegyzem én is egy csomószor próbálkoztam már, de nekem sem sikerült. De próbáld meg hígabb körömlakkal is, úgy lehet hogy menni fog;)
2013. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem sürü a lakkod,lehet higitani körömlakklemosoval én is szoktam,de az már nem olyan jo.nekem tetszik a fekete fehér kombinácio.
2013. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!