Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha (sötét vörösre) kifestem a...

Ha (sötét vörösre) kifestem a nagyon rövid a körmeimet, látni fogom majd a növekedést rajtuk?

Figyelt kérdés

Mármint, a körömlakk is nő le a körömmel, mint például a hajfesték, igaz?

Igen/Nem? Kérlek normálisan válaszoljatok, pozitívan értékelem majd a válaszokat!



2013. szept. 13. 15:57
 1/4 anonim válasza:
igen a körömlakk is lenő..talán még jobban is fog látszani mint hajnál.. és gyorsabb is
2013. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, látszani fog a körömágyadnál, engem egy hét után már zavar, de húzta mmár tovább is. Általában fekete, ha lusta vagyok, akkor csa ka tövébe teszek egy kis köörmlakkot még, és akkor pár nap haladékom van :D
2013. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze! :D

De amúgy szerintem előbb lekopik a lakk. Még a tartósak is lekopnak, lepattognak egy idő után, szóval ne várd, hogy befested és majd csak a frissen nőtt körmöd fogod látni, csak azon nem lesz lakk. A hajnál rendesen látszik a lenövés, de a lakkoknál általában lekopik az egész, ronda lesz, le kell szedned a maradékot lakklemosóval és újrakenni. De természetesen így is fogod látni, hogy mennyit nőtt, hiszen az ujjad végénél nagyobb lesz a fehér rész.

Nekem egyébként a nagylábujjamon sikerült ez egyszer télen. Felkentem rá egy lakkot és le sem kopott (sajnos már nem kapható az a lakk) csak azt lehetett látni, ahogy nő le és magától tűnik el a lakk, ahogy nő a köröm. Nagyon vicces volt, mert eljutottam odáig, hogy a körmöm fele ezüst volt, a másik fele pedig rendes, normál színű. De amúgy szerintem ez kézen elég igénytelennek hatna, szóval nem is baj, hogy lekopik...

2013. szept. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van még pár kép is:


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeknél láthatod, hogy nézne ki, ha kopás nélkül nőne le a lakk folyamatosan. Némelyik műköröm, vagy gél lakk, de nagyjából így néz ki a normál körömnél is. Egyébként azért mondtam, hogy ez neked nem fog így maradni szerintem (ha csak nincs szupertartós lakkod és nem kíméled úgy, hogy szinte kezet/hajat sem mosol), hanem kopni fog mindenhonnan és újra kell kenned. Nem vagyok szakértő, de szerintem aminél ilyen lenövés marad az vagy műköröm, vagy géllakkos megoldás. A géllakknak én is utána akarok még nézni, szóval ez nem teljesen biztos információ, de nekem egyelőre az a sejtésem, hogy a gél lakk az nem normál lakk, hanem olyasmi, mint ami uv fényre köt meg, magyarán azt nem lehet úgy, hogy simán felkened otthon, hanem kell hozzá lámpa vagy el kell menni csináltatni. De kérek mindenkit, hogy ezért ne húzza le a válaszom, ha nem így van, akkor írjon be és javítson ki inkább, mert írtam is, hogy ennek a témának még nem jártam utána.

2013. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!