Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Veletek is szokott ilyen...

Veletek is szokott ilyen lenni, szép lányok ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Ha odafigyelek magamra (haj,smink,szemöldök,öltözködés stb) akk egész csini tudok lenni,de a legtöbb hétköznap fáradt vagyok és kb felrántom magamra ami elsőre ott van és elindulok. Csak utólag mikor meglátom magam vhol akk így elképedek h jesszusom...mindig elhatározom h nah majd hnap reggel,de aztán győz a "áh még aludjunk ink +15percet" :S


Szép,ápolt lányoktól kérdezném,hogy ti hogy tudtok mindennap ezekre ügyelni?


2013. szept. 11. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit értesz a kettő közötti különbségen, én sztem minimális sminkkel is is vállalható vagyok, a hajamat megmosom este, hogy ne legyen gond, ruhát meg csukott szemmel is úgy választok, hogy azért ne legyen szörnyű (szerintem ez ízlés kérdése is, van egy barátnőm, aki olyan ruhákat választ össze mindig, hogy az kicsit se passzol :D).

Szóval szerintem ez inkább magabiztosság meg önbizalom kérdése. :) Nem vagyok fullextrás csaj, semmi különleges, szerintem elég, ha igényes az ember, ha reggel nem megy, akkor este készítsd ki a ruháidat, találj ki egy alap sminket, amit 5 perc alatt össze tudsz dobni, moss fogat, a hajad-körmöd mindig csináld meg este, meg legyen nálad valami kis túlélőcsomag, amivel tudsz javítani a helyzeten, mikor rájössz, hogy mégsem jött össze minden. :)

2013. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod,hogy nagyon fáradt leszel,akkor előző este készítsd ki a ruhákat,és a kencéket,amiket használni fogsz.Én is ezt csinálom.Utána már csak magadat kell rávenni,hogy hamarabb kelj fel.Hidd el,az a 15 perc sokat számít,gondolj erre.
2013. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én minimális sminket használok...BB-krém, szempillaspirál, pirosító. A hajamat este szoktam megmosni, reggel vagy nem csinálok vele semmit a fésülésen kívül vagy kicsit megvasalom vagy összefogom copfba. Előző este kigondolom, hogy mit veszek fel másnap, így reggel nem álldogálok tanácstalanul a szekrény előtt. Nem olyan vészes és cserébe sokkal jobban érzem magam a bőrömben.
2013. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az este kigondolom mit veszek fel dologgal az a baj h nem passzol ált az időjárással ill. reggel a kedvhez :)
2013. szept. 11. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a másnapi időjárást azért elég rendesen be lehet lőni szerintem...: )
2013. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az időjárást megnézed este a neten.Attól még hogy reggel nyomott hangulatban vagy,öltözhetsz csinosan :P.Ha fáradt vagy,akkor is próbálj valami vidámat belecsempészni az összeállításba.

Vagy ha tudod,hogy gagyi napod lesz,próbáld magad feldobni kedvenc ékszerrel,vagy csini ruhával,hogy jobban érezd magad.

2013. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!