Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen elektromos fogkefét...

Ti milyen elektromos fogkefét használtok? Egy kis segítség!

Figyelt kérdés

(Tudom nem ide kellene írnom ezt a kérdést de máshol nem válaszolnak.)


Sokat nézelődtem de hát annyi féle fajta van hogy nem tudok dönteni,meg átlátni se már. Feleslegesen pénzt kidobni se nagyon akarok. A lényeg hogy pl: Oral-b Vitality (procesion clean/ 3d white fogkefefejjel néztem) ezek jöttek be a leginkább, de ha tudtok valami jobbat, esteleg nektek mi jött be?


Előre is köszi


2013. szept. 9. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
3d white fogkefefej tényleg fehérití a fogakat???
2013. szept. 9. 10:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem oral-b fehérítős van, semmi extra amúgy, szerintem marhára nem fehérít :) mondjuk én imádom az elektromos fogkefét, évek óta használom, elég drága a pótfej, de nem kell sűrűn cserélni, tölteni 2-3 naponta szoktam 1-1 éjszakára. Alaposan tisztít és jó, szerintem óriási egetverő különbségek nincsenek. Annyi, hogy hagyományos fogkefével jobb a nyelvtisztítás, az elektromosnak nagyon kicsi a feje hozzá, igaz, hogy van ilyen nyelvre való lepeédeltávolító is, de nem igazán praktikus. Mondjuk azt azért még hozzátenném, hogy én nagyon hajlamos vagyok a fogkőre és amióta elektromos fogkefét használok, lényegesen kevesebb. Évente 1x szoktam leszedetni és szembetűnő a változás.
2013. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Precision clean van. Másfajta elektromosom nem volt még ugyan, így nincs összehasonlítási alapom, de elégedett vagyok vele. A DM-ben kb. 6500 Ft körül van, ha váltasz ki 25%-os kupont, akkor még olcsóbban hozzájuthatsz.

Szerintem felesleges ennél többet kiadni érte, a többi nem annyival jobb, mint amennyivel drágább.

2013. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 5000ft találtam a Müllerben, igaz én 3d white-al de ha az nem fehérít akkor jobb lenne a precision clean.
2013. szept. 10. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!