Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogyan szabadultok meg az...

Ti hogyan szabadultok meg az intim szőrzetetektől? Gyanta vagy borotva? Borotválás után nem erősödik nagyon be?

Figyelt kérdés
Mert én borotválom és egyre erősebb:/ ... Tippeket ez ellen légyszi :)

2013. szept. 3. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Borotva, és nem erősödik tőle, csak azt hiszed.

Ha meg még fiatal vagy nagyon, akkor az életkorod miatt erősödik, mert még fejlődsz.

2013. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
borotva,és tényleg nem erősödik,csak borotválás után ami visszanő annak nem hajlik be a vége,vagy hogy mondjam
2013. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: a szőr vége kopik, vékonyodik. Ha leborotválja valaki, akkor élesen levágja a végét, és teljes vastagságú lesz, és ezért tűnik erősebbnek.
2013. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál gyantáztatom fullra az egészet, és a popsim is. :) Régebben borotváltam, az nem jött be, aztán epiláltam, de az meg sokáig tartó szenvedés. A gyanta legalább gyors. :) 29F
2013. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!