Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bővebben lent!

Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A borotva újra növeli a szőrt és erősebb lesz! A gyanta rohadtul fáj! Az epiláláshoz meg fiatal vagyok.

#szőr #borotva #gyanta #epilálás #szőrtelentítés
2013. aug. 19. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan is van hogy valaki fiatal az epiláláshoz? Én 12 éves korom óta epilálok:) De ez is legalább úgy fáj mint a gyanta. Szóval szerintem tűrd kicsit a fájdalmat és gyantázz, vagy ruházz be egy jó epilátorra.
2013. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
12 vagyok de szerintem ez még fiatal:/ de ááá!! na jó! Azért még várok válaszokat
2013. aug. 19. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Elmagyaráznád kérlek,hogy miért gondolod magad túl fiatalnak az epiláláshoz ha a gyantát meg a borotvát kipróbáltad már:/

Nem tudom mi olyan nagy szám az epilátorban..:/

16/l

2013. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a gyantát még nem próbáltam de az epilálás szerintem nem jó
2013. aug. 20. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hello, én 13 vagyok és tél óta epilálok. :) ha megszokod szinte semennyire sem fáj! :D szerintem próbáld ki. :)
2013. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom
2013. aug. 20. 15:36
 7/7 anonim válasza:
én az epilálás helyett a gyantát ajánlom. kevesebb ideig tart a kellemetlen érzés, ráadásul gyorsabb is; de próbáld ki mindkettőt ;)
2013. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!