Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki közületek...

Dolgozik valaki közületek Elysee 2000 Bt. által gyártott műkörmös asztalon?

Figyelt kérdés

Annyira kényelmes, praktikus, amennyire szép? Esetleg más ötlet?


[link]



2013. szept. 1. 13:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
Sziasztok! Én rendeltem tőlük a két szekrényes asztalból amit ők 6-osnak hívnak. Dió- fehér színben kértem. Nem ez volt az eredeti elgondolásom, de láttam náluk egyet élőben és csodaszép. Annyit változtattam, hogy a kerekek helyett nagyon szép kis fém lábban kértem. és az egyik szekrényt 3 fiókkal csinálták. Az alsó fiók nagyobb, így a magasabb dolgokat is el tudom tenni. Nagyon segítőkészek, aranyosak, ők javasoltak sok mindent. Mi mentünk el az asztalért, mindent megmutattak és gondosan becsomagolták. Nagyon jó fejek tényleg, én mindenkinek ajánlom, elégedett vagyok. Ezt azért írtam meg mert én is itt láttam a véleményeket.
2016. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Gyönyörű asztalt vettem tőlük, raktáron volt akciós áron.

Natur fa és vanilia színből csodaszép. Elégedett vagyok mi nden a helyén van. Csak ajánlani tudom őket.

2016. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én csak jót tudok róluk mondani. Két asztalt vettem már tőlük. Szép munkát csinálnak, nagyon jó az ár. Már háromszor ennyiért is láttam ilyen asztalt. Agyrém, hogy mások mennyit elkérnek egy körmös asztalért. Keressétek fel őket, szerintem náluk a legjobb az ár!
2016. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én itt olvastam róluk és felkerestem őket. Kipróbáltam odaültem az asztalhoz amit kinéztem. Élőben akartam látni. Nem rendelek kép alapján. Őszintén mondom nektek hogy gyönyörű munkát csinálnak és tényleg mindenre figyelnek.Vanilia fehér színben rendeltem meg a két szekrényes fazont. Nagyon szép lett, boldog vagyok.

Rendeljetek bátran nem fogtok csalódni!

2016. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én nagyon elégedett vagyok az asztallal amit tőlük rendeltem. Nagyon szép, arányos és mindennek van helye.Igaz hogy egy hónapot kellett rá várnom, mert sok munkája van az úrnak de megérte várni.Egyszínű fehéret kértem mert mindenhez megy és nem kényes.A porelszívóhoz is kaptam segítséget. Én csak jót tudok róluk írni.Ja igen! és az ára is megfizethető, ez lényeges szempont, mert nagyon sok mindent kell venni ahhoz hogy elindítson az ember egy ilyen munkát.
2017. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem is nagyon tetszik a két szekrényes asztaluk. Kipróbáltam egy barátnőmnek van ilyen.Szerintem kényelmes. Minden a helyén van. Natúr, most divatos színben rendeltem. Azt hiszem szonoma tölgy a neve. Megkérdeztem és megcsinálják. Kár hogy ide nem lehet képet feltenni.Nagyon várom.
2017. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Lányok egyáltalán nem mindegy milyen asztalon görnyedünk egész nap. És nem mindegy az esztétikum sem. Én elégedett vagyok az eddigi asztalommal amit ők csináltak nekem kb 6 éve. Kinőttük a helyet és szükségem van még két asztalra, amit szintén tőlük rendeltem meg. Ár érték arányban még mindig ők a legjobbak. a két szekrényes pultos asztaluk nagyon jó.Én egy kicsi átalakítással kértem. Kivágtuk a lábamnál az alsó polcot hogy kényelmesebb legyen. Így lesz tökéletes.Ajánlom őket nagyon.
2018. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én körbejártam mindent az összes gyártót. Az árak az egekben. És van aki olyan bunkó elszívót rak az asztalba hogy elképesztő.A cső ami kivezeti a port komolyan mint a szoláriumoknál.És egy külön szekrénybe teszi bele magát a gépet ami olyan ronda hogy én különbet szögelek otthon.És baromi drága!

Lényeg a lényeg, hogy én az Elysét választottam.Jó az ár és szépen dolgoznak.Ajánlom nektek!

2018. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!