Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki közületek...

Dolgozik valaki közületek Elysee 2000 Bt. által gyártott műkörmös asztalon?

Figyelt kérdés

Annyira kényelmes, praktikus, amennyire szép? Esetleg más ötlet?


[link]



2013. szept. 1. 13:56
1 2
 1/18 Orsy77 válasza:
Szia!Nekem is nagyon tetszenek,főleg a "pultos" változat,azt hallottam,hogy azt dicsérték.Épp ma voltam egy asztalosnál és csináltatok vele egy pont olyant,csak kicsit kisebbet(120 cm szélest,50 cm mélyt).Ha meg lesz leírom milyen,de ha van asztalos ismerősöd a töredékért megcsinálja,mert ezek csak a nevük miatt drágák,mert "műkörmös asztal".
2014. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Igen, dolgoztam és dolgozom rajta, nagyon elégedett vagyok.

Az egy szekrényes volt az első és a két szekrényest is tőlük vásároltam.Szerintem nagyon igényes és megfelel minden elvárásnak. Saját kéréseimet is teljesítették. Én ajánlom mindenkinek!

2015. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy műkörmös asztalt egyszer vesz az ember és akkor érdemes jót vásárolni.Nem szeretném olyannal csináltatni aki még életélben nem látott ilyet, mert azt sem tudja mire van szükségünk. Az Elysee asztalai nagyon szépek, régóta gyártanak már, és én pár ezer Ft-al olcsóbban nem vennék egy másolatot. Szörnyűséges torz asztalokat láttam, ahol a méretek sem stimmelnek.
2015. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Én tőlük vettem és nagyon szeretem az asztalomat.Szerintem nem volt sok érte az ár, mert kettő pakolós szekrénye van és két fiók. Nagyon kényelmes és nem foglal sok helyet. Én is nagyobbnak képzeltem az asztalt a kép alapján de nagyon arányos és szép. Egy barátnőm is vett tőlük asztalt, ő szögletes tetővel kérte azt is megcsinálták.
2015. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Igen én dolgozom a két szekrényes pultos asztalon. Nekem nagyon bejön! Volt egy szekrényes asztalom is, de az nem jó mert a vendég lábára lóg a porelszívó porzsák.
2015. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én most új helyre megyek és nem vihetem az asztalt, mert nem én vettem. Eddig is három kéztámaszos asztalom volt, de szerintem is kell egy polc az elszívó alá mert átjön a por a zsákon. Most szemezek a két szekrényes pultossal. Nagyon szépek, de élőben nem láttam. A másik asztal mellé is vennem kellett még egy szekrényt mert nem fértem el. Ha megvan az asztal leírom milyen
2015. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Dolgozom az Elysee kft asztalán. Én a legkomolyabbat rendeltem. A szekrényeket sok fiókkal zárral kértem. Az asztalra nem kértem kereket, e helyett nagyon szép kis fém lábakra tették. Így magasabb lett 3 cm-vel, de nekem tökéletes. Nagyon szeretem, elégedett vagyok. Ár-érték arányban szerintem az ő asztaluk a nyerő. Én is körülnéztem a piacon és ezen az oldalon is olvastam róluk. Csak ajánlani tudom, mindent meg lehet velük beszélni, nagyon segítőkészek.
2015. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Hűű de jó ez az oldal!!!Tök jó hogy itt is lehet olvasni ilyeneket. Én is régóta szemezek a babarózsaszín pultossal, most karácsonyra megkapom. Annyira szép, alig várom. Beírom majd ide, hátha más is kíváncsi az én tapasztalatomra.
2015. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Én érdeklődtem körmösöktől a termékeik után és a beírások alapján amit itt láttam, rendeltem meg a magasított pultos asztalt.

Az első alkalommal nagyon segítőkészek kedvesek voltak. Mindenről jó tájékoztatást kaptam. A porelszívóra is ajánlottak jó árban készüléket.

Nagyon szép lett az asztal, elégedett vagyok a minőséggel és az árral is.

2016. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Én fél éve dolgozom a két szekrényes pultos asztalukon. A szekrényeket 4-4db fiókkal kértem és nem szerettem volna görgőt, bár a kerekeket lehet állítani és most így utólag már bánom, mert nehéz az asztal és a takarítás miatt jó lett volna a görgő. Utólag sajnos már nem lehet rátenni.

Egyébként nagyon elégedett vagyok. A színe gyönyörű vanilia és fehér. Nem kényes és nagyon szép.Ajánlom mindenkinek, nagyon szép munkát végeznek és az ár is elfogadható.

2016. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!