Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Kép lent.

Milyen az alakom? Kép lent.

Figyelt kérdés

17/L

Már 1 éve fogyózok és próbálok normálisan kinézni, de ez nagyon nem sikerül:S A hasamon is van felesleg, de inkább a combomon. Fent még nagyából egész normálisan nézek ki, de a lábaim mint egy mamutnak:( De "magas" vagyok(169cm) de ez nagyon nem is látszik a lábaim miatt.

Légyszi őszintén írjatok véleményt és ha tudtok valami jó mozgást combra akkor írjátok le azt is:)

Köszi:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

ám ilyen alakot szeretnék


2013. szept. 1. 13:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

kérdező, szerintem okés vagy. a lábaiddal sincs baj.

13as, te sokkal szebb lehetsz azoknál a modelleknél. nem értem, miért nem futottál még be. ja hát persze, A MÉDIA. :/

2013. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Teljesen jól nézel ki,ne akarj heroincsirke lenni...bocs,de tényleg csúnya,minek elrontani az alakod.
2013. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
de suttyó vagy te leány
2013. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki 17 évesen ennyire sötét?!
2013. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy, voltál és leszel ezek után is..na pá
2013. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Leszek olyan rendes és leszarom hogy "egónövelésből" tetted-e fel a kérdést, és úgy veszem hogy nem, hanem csak szimplán beteg vagy(egyáltalán nem sértésből). Mivel neked testképzavarod van. Ami most van alakod az egy tökéletes (még pontozok is neked 10/10-es) alak. Ami annak a modellnek van az egy anorexiás csontkollekció aki senkinek sem jön be ráadásul a koplalástól legyengült szervezete miatt előbb-utóbb összeesik valahol 30 évesen és meghal.


Ne akarj olyan lenni.

2013. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hat szerintem te hülye vagy menj pszichológushoz.
2013. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
A legelső képpel már kitettek egy kérdést,egy lány aki azt állítottta,hogy a képen szereplő hölgy az osztálytársa és,hogy milyen kövér a csaj.Valószínűleg,az is te voltál,fejezd be.Akkor is ezt írtam,most is:JÓ ALAKOD VAN,CSINOS VAGY!!!!Ha nem hiszel nekem,fordulj phszihológushoz,mert testképzavarod van.
2013. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Felesleget nem látni, ellenben huszonkilencedjére ugyanezt a kérdést látni már unalmas...
2013. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

nagyon emlékeztetsz arra az általános iskolai jehova osztálytársnőmre, aki szünetekben ceruzákat lopott, nem cserélt fehérneműt, se ruhát, koszos kis kockaalakú körmei voltak és mindig kreppelte azt a kevés, fülnél elválasztott haját.

nem ő vagy véletlenül?

2013. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!