Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Kép lent.

Milyen az alakom? Kép lent.

Figyelt kérdés

17/L

Már 1 éve fogyózok és próbálok normálisan kinézni, de ez nagyon nem sikerül:S A hasamon is van felesleg, de inkább a combomon. Fent még nagyából egész normálisan nézek ki, de a lábaim mint egy mamutnak:( De "magas" vagyok(169cm) de ez nagyon nem is látszik a lábaim miatt.

Légyszi őszintén írjatok véleményt és ha tudtok valami jó mozgást combra akkor írjátok le azt is:)

Köszi:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

ám ilyen alakot szeretnék


2013. szept. 1. 13:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan... Ébredj fel az álomvilágból:)
2013. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
és miért nem? azt megtudnád mondani?
2013. szept. 1. 14:12
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, te nem vagy normális.

Azt hittem, hogy tényleg olyan vagy, akin van egy kis felesleg, és beteszel egy vékony lányról képet, ami a cél.


Ehelyett tökéletes alakú vagy, itt vergődsz a fórumon, mikor kb. minden lány ilyen alakot akarna...

És beteszel egy képet egy undorító anorexiás csontkollekcióról...

Hát, no comment.


Úgyis hiába mondana az ember neked bármit is, mert beteg vagy agyban, úgyhogy inkább nem is próbálkozom.

A kérdésedet kb. törölni kéne, akkora baromság.


28/N

2013. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
TE HÁNYSZOR RAKOD MÉG FEL MAGAD? Húzzál az iskolába te r.banc
2013. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Te jó èg, annyit fogyóztál hogy az agysejtjeid is kezdenek elfogyni. Azèrt nem lesz olyan a lábad soha mert azok õk, te meg te vagy a testalkatod ès a biológiailag belèdkódolt testhùsfelèpítèsed nem lesz ugyanaz mègha csontig koplaltatod is magad.

Egyszer èlsz kislány, nehogy azt hidd hogy 60 èv az olyan sok, majd keseregsz kèsõbb, hogy mennyi èvet elcsesztèl baromsàgra ahelyett hogy èltlèl volna.

Mit tennèl azokkal a lábakkal? Ugyanùgy plöttyedt ráncos lábak lesznek idõs korodra mint a mostani , a kukacok meg nem válogatnak a föld alatt....

2013. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
te tudod kit sértegessél itt baz*meg, mit képzelsz magadról?! hogy itt sértegetsz mást? most rakom fel először a képet!!
2013. szept. 1. 15:04
 17/31 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
háááá nem én vagyok ezek:D bocses de ez nem jött be:)
2013. szept. 1. 15:26
 19/31 anonim ***** válasza:
47%
Már hogy a francba ne te lennél? Kb negyedszer vagy itt... Nekem hasonló alakom van mint neked, de hála az égnek nem több évnyi fogyókúrával. Szarok a génjeid, ez van. Én se tartom a saját testemet tökéletesnek, de megnyugtat, hogy legalább nem kellett éheznem érte. Sportolj inkább fogyókúra helyett, izmosabb lesz a lábad is, nem ilyen lötyi ott középen. De ne akarj ennyire csontos lenni, nem szép.
2013. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Én nem látom azt a felesleget.
2013. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!