Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Taszít titeket, ha egy...

Fiúk! Taszít titeket, ha egy lány különc?

Figyelt kérdés
15, lassan 16 éves lány vagyok, sokak szerint különc. Ezt én is tapasztalom: konkrétan semmiben nem hasonlítok a velem egykorú lányokra. Más zenét szeretek, máshogy öltözködök, máshogy viselkedek. Odavagyok az alternatív rockért, a csőnadrágon kívül egyáltalán nem hordok szűk cuccokat, ellenben a lenge, bő felsőket nagyon szeretem, a farmer dzsekikkel együtt. Bulizás helyett inkább zenét hallgatok egyedül, vagy olvasok, ezért is nem túl nagy a baráti köröm. Nem mutogatom magam, és kicsit "magamnak való" vagyok. Nehezen barátkozok, nyílok meg mások előtt. Úgy vettem észre, hogy a fiúk "félnek" tőlem. Titeket is taszítana egy hasonló stílussal rendelkező lány?
2013. aug. 31. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok :D

Én pl. keresek hozzád hasonlót mivel én is hasonló vagyok stílusban, csak sajna nem igen járok szerencsével :D

2013. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én közelembe sajnos nincsenek ilyen lányok :/ és engem nagyon vonz fölleg mert Rocker vagyok 16/f
2013. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam a te korodban és még van/volt pár lány aki ilyen is lesz. Ez még annyira nem különcség.


De a fiúknak azért nem tűnsz fel, a kordobéli srácok még inkább a könyebben szerezhető lányokat szeretik, akik közvetlenebbek, harsányabbak, ne adj Isten könnyebben felkínálkoznak. Mert még nincs nagyon tapasztalatuk csajozásba és az első lépések a legnehezebbek. Inkább válasszák a könnyebb prédát, aki hagyja magát meghódítani vagy nyit feléjük, mint egy zárkózottabb lányt akihez idő, türelem és kitartás kell, és akkor is kétesélyes kimenetel.


Nem veled van a baj és nem is a srácokkal. Az idővel van a baj. Ha türelemmel vársz pár évet, amíg megjön a bátorságuk és kitartásuk akkor már érted is epekedni fognak.

2013. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szívesen megismernélek lenne kedved ismerkedni?
2013. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi, de szerintem ilyen 15-16 éves lányból is elég sok van... :D
2013. szept. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szívesen ismerkedek olyan lányokkal/fiúkkal, akik hasonlóan gondolkodnak, de előre szólok, hogy képet nem küldök. És mivel ez sokakban kimeríti az "ismerkedés első frázisának" fogalmát, ezért talán néhány embert megkímélek egy felesleges levélírástól.
2013. szept. 1. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!