Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak tetszenek az...

A pasiknak tetszenek az igazi, extrém punk lányok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 19:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2%
Hát bocsika de a punkok igénytelenek
2009. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
15%

Megszoksz vagy megszöksz.

Hazai rockereknél és punkoknál is szempont h igénytelen legyen és bunkó a nagytöbbség. Ha nem tartozol bele akkor kár erőltetni, hagyd a pi...ba. Csak annyit h a bakancsot meg tarajt felejtsd el, a ruha maradhat. Ha viszel bele színeket és egyedi mégis szép, az nagyon vonzó tud lenni, legalábbis nekem az,mert a lányok oly szinten egyformán öltöznek,mintha futószalagról jönnének.

Ma már nem stílust képviselsz hanem életformát ezt jegyezd meg.

2009. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
78%
Nekem tettszenek az extrém lányok, emberek.De a kopasz/tarajos lányok nem.Ez ami taszít meg a fültágító.Ezenkívül jöhet minden:P
2009. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
ne figyelj a sok idiótára...nem minden punk igénytelen, mint ahogyan azt itt mondogatták...én punk vagyok és a punk lányoknál szebb nincs:). Persze ez is emberfüggő...én pl. a diszkós meg ilyen plázacicákat nem bírom...és miért baj az, ha valakinek taraja és bakancsa van? Mert a kispolgárok nem néznek rá jó szemmel...ne törődj a sok hülyével!!:D
2009. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok punk, de sztem ha alkatilag jó, akkor miért is ne? az öltözködés meg legalább nem olyan mint minden csajon, de am ember függő.
2009. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok punk, de nekem bejönnek.
2010. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
bocs aki mondta h a punkok igénytelenek tudodmit elkmész a tudodhova te paraszt
2010. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mint punk csaj elmondhatom nem mind vagyunk igénytelenek, büdösek, csövesek. Túl vagyok két nyelvvizsgán, és egy elő érettségin, normálisan járok suliba, na jó, néha kérek a házi dokitól egy-egy igazolást. Mindezek ellenére, úgy öltözöm min egy punk - szögecsek, hózentróger, erős smink, bakancs, színes haj -, és úgy is gondolkodom, ezért punknak is vallom magam. Nem néhány punk csaj alapján kell beskatulyáznia többit. Legyetek már nyitottabbak és ne ilyen síklátókörűek. Mondjuk tény és való, a legtöbb punk csajnak, a pasija is punk, max. rocker. A többi, azt hiszem elég ritka, de ma már bármi megeshet.

L/17 Punklány

2010. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

simán :D:D

és a punkok nem igénytelenek.....

2010. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hát, ha az a kicsit nőiesebb punk az illető, akkor sztem minden pasinak bejön.. (:
2011. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!