Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak tetszenek az...

A pasiknak tetszenek az igazi, extrém punk lányok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
a punk pasiknak biztosan, viszont ha a csaj iszik, cigizik meg primitív, azt nem nagyon szeretik...
2008. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Most nem az ivásra meg cigizésre gondolok, mert gondolom ha valaki szeret iszogatni, illetve dohányzik, akkor nyilván nem zavarja az ilyesmi, ez nem annyira stílusfüggő. A primkóság elég gáz, két primitív ember bejöhet egymásnak, de ez szintén nem a stílusból adódik. Inkább arra gondolok, hogy ha egy "normális" pasi meglát egy jóalakú, neki tetsző testfelépítésű, szép arcú punk csajt, akkor az bejön-e neki, hogy mittudom én tarajos, meg bakancs, extrém ruhák, szóval ilyesmi, vagy ez inkább taszító? Mondjuk gondolom, hogy egy nem punk fickónak nem az lesz az első gondolata, hogy ezt a csajt kell feleségül venni, de szexuálisan vonzódnak-e vajon a más stílusú pasik az extrém lányokhoz?
2008. júl. 1. 20:33
 3/22 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyénől függ.
2008. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavar ha extrém a csaj, még az sem ha punk, bakancs van rajta meg minden ami kell, viszont a tarajt cseppet sem tartom nőiesnek, így hát az ilyen csajok már csak akkor jöhetnek szóba ha jobb nem akad. Nem tudom minek a taraj, igazából anélkül egész szépek lennének a punk csajok.
2008. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
79%
nem vagyok punk, de nekem tetszik
2008. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
hát ha nem ronda akko' miért ne?
2008. aug. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Hát sztem anak bejön akinek teccenek az igénytelen lányok..nemhiszem
2008. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én nem az igénytelen nőkről beszéltem, hanem a punk lányokról.
2008. dec. 14. 20:19
 9/22 anonim válasza:
17%
Véleményem szerint ugygáz ahogy van... Én szerintem undoritó amikor a csajok bakancsot hordanak télen nyáron és belerohad a lábuk a bakancsba másfelől az is undoritüó hogy ien hülye tűket szurkálnak át a fülökön a leggázabb meg az hogy azthiszik h menők attól h egésznap nemcsinálnak semmit csak ugy tengnek lengnek... és az a fajta fekete ruházat is elég gáz amit ordanak... és hát igen a punk haj is elég gáz véleményem szerint... de persze mindenkinek más nekem ez... sok sikert szija
2008. dec. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
a punk lányok általában igénytelenek. Bizonyos dolgokra. Pont azokra, amik a "normális" embereknél fontos kikötésnek számítanak. A punk srácoknak bejönnek, de ha nem akarnak ilyenekkel járni hamar "kikeresztelkednek" a stílusból. Sokaknak ez csak teenager lázadás. Azok kinövik, mint a pattanásaikat. Ismerek pár ilyen embert. Tök normálisak lettek. Viszont vannak akik elzüllenek és megteremtik maguknak az anarchiát. Hát ha nekik ez jó.
2009. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!