Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha kicsi mellem van? Elég sokat szenvedek miatta. Például a fiúk engem nem igazán néznek meg, mert kicsi a mellem, meg nem is vehetek fel bármilyen ruhát, főleg estélyit nem! A legtöbbet át kell szabatnom.

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?TÖBB INFÓT!
2013. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14. A barátnőimnek sokkal nagyobb mint nekem. Lehet hogy hirtelen nő?
2013. aug. 30. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
14 éves. (!!) vagy , a tested rengeteget fog még változni, nyugi :)
2013. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vannak ezek a váll lejtős ruhák. Ezek kifejezetten jól mutatnak kis mellű lányokon mert a vállra tereli a figyelmet és nem a mellre. Biztos láttál már ilyet nagy mellű lányon és eléggé fura volt rajta, igaz? :)
2013. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira fiatal vagy még.. plusz hidd el, nem olyan nagy áldás a nagy mell. Nekem már 12 éves koromban akkora volt, mint egy 17 éves lánynak, és rettenetesen utáltam. Ahogy most is, mert fáj tőle a hátam, nehezen találok rá melltartót/fürdőruhát, pántnélküli ruha kizárva..stb.
2013. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már ezt a hülye versenyt abba, hogy azt nézitek kinek mekkora melle van! Senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik! Egy korán érő lány sem értékesebb semmivel később érő társainál!!!
2013. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!