Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Én Kicsi tanyám játékban...

Az Én Kicsi tanyám játékban mit szoktatok legtöbbet eladni a piacon?

Figyelt kérdés

és melyiket veszik a legtöbbet

milyen árban?


2010. jún. 6. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Háát én a rövid termelésüeket pl kukoricát nem is termesztek magam ,hanem azt a terményboltban veszek,mert ott olcsobb ,mint a piacon,nekem meg folyamatosan adnom kell a tyúkoknak.Tejet se megérős szerintem termelni ,úgyh azt a piacon,illetve mostananság az érmevásárlásra is ráálltam a piacon,ha van elfogadható árban.Elöször mindig megnézem a terményboltban mi mennyi,aztán megnézem a piacon,és ha van olcsón a legolcsobbat megveszem.Eladni mostanság leginkább csak tojást szoktam abból jó sok van,meg most egyre több a gyapjúm is.A hosszú termelésü növényekkel pl :spenót,karfiol a most jelelegi 2 szántóföldemmel állandó hiányban vagyok,a vásárlók közül is csak a legmegérősebbeket szoktam kiszolgálni.Jelenleg egyb. füvesember vagyok.A következő szintél lesz majonézkonyhám is =).

És Te kérdező? =)

2010. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tehenészfiú, de már nem sokáig:)

egyetértek, én is az olcsóbbat szoktam venni

2010. jún. 6. 17:22
 3/3 A kérdező kommentje:
már 16
2010. júl. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!