Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valaki vékony annak nem...

Ha valaki vékony annak nem lehet természetesen nagy melle? Vagy, hogy működik ez? A mell zsírból van, nem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne lehetne, genetika az egész
2013. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hogy ne lehetne?

mindenkinek más az alkata... valakinek a melle nagy, másnak a csípője. nem értem konkrétan mit nem értesz :D

pl ha valaki lefogy akkor vannak akik először mellből fogynak, míg vannak akik utoljára fogynak onnan .

mindenkinek más a "zsíreloszlása" :D nem tudom máshogy elmagyarázni. volt hogy fogytam pár kg-t és csak a csípőmön, combomon volt változás, a mellemnél semmi.


51 kg vagyok, szóval nem vagyok az a kifejezetten vékony alkat, de közel állok hozzá és 75Ds a méretem.

2013. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
de igenis lehet! sajnos nekem ez az alkatom amit az anyukámtól örököltem...semmi fenekem,piszkafa lábak és óriás mellek...UTÁLOM! Borzasztó nehezen tudok ruhát vásárolni...meg elég hülyén néz ki hogy nem arányos a testemmel
2013. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet nagy melle egy vékonyabb lánynak is csak elég aránytalan szerintem egy 50 kilós csajnak D-s mell nekem is van sok ilyen ismerősöm és a tapasztalat,hogy a fenekük meg tök lapos.
2013. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

49% azért szeretném elmondani, hogy én nem vagyok aránytalan x))) :D jó tényleg van 2 cm különbség a csípőm és a mellem körfogatában, de azt hiszem, hogy ez nem annyira feltűnő.

(csak hogy legyen ellenpéldád is)

2013. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

51 kilóval hogy lehet valaki nem kifejezetten vékony alkat?

jó a magasságod nem említed, de egy 160-165 körüli személy igenis vékony ekkora súllyal.


De abban igazuk van, hogy alkat függő. Mindenki máshova hajlamosabb hízni és vannak olyan szerencsések akik mellre teszik.

2013. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Genetika. Ritkán látok olyan lányt, aki vékony, és az átlagosnál nagyobb melle van. Egyértelműen, ha valaki husisabb alkat, annak a melle is nagyobb lesz. Nekem sincs hűű de nagy, pláne én vékony vagyok, főleg felsőtestre. 172 cm vagyok, 60 kg körül. Szinte semmi háj nincs rajtam, évekig sportoltam, mondhatni inkább izmos vagyok, az tesz rá a súlyomra. 75B-s mellel vagyok megáldva, és 19 éves vagyok. Mégis van csípőm, kerek fenekem, formás combjaim.
2013. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
173 centivel és 57 kilóval még mindig D-s kosaram volt. 70/D. egyszerűen onnan nem ment tovább, vagy max arányosan.
2013. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Simán lehet, genetika:) Régen én is féltem diétázni hátha lefogyom a mellem, de aztán az edzés mellett döntöttem. akkor 173cm, 54kg, 75/C voltam.


14/L

2013. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!