Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Kép lent

Milyen az alakom? Kép lent

Figyelt kérdés

privátot légyszi ne írjatok, nem azért tettem ki.



[link]


[link]


2013. aug. 28. 12:21
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

#26, köszönöm, hogy próbálsz "megvédeni", de nem tévedtek, akik azt írták, hogy feszesítenem kel... igazuk van. már az edzésterv is megvan, csak sajnos baromi lusta vagyok, hetek óta halogatom. ezért is tettem ki a képet, hátha a negatív kritikák kicsit motiválnak arra, hogy elkezdjem az edzést :D lehet, hogy ez bugyután hangzik, de így van. a páromtól csak azt hallom, hogy "gyönyőrű vagy, tökéletes, stb.." hiszen ő elfogult velem szemben, szeret.. akinek a véleménye igazán számít, ő nem is tud olyan nyers, őszinte véleményt mondani, mint az itt kommentelők... hogy is van ez?! :D

a mellem pedig kisebbnek látszik a képen, mint amekkora valójában. igaz, tényleg nem nagy, 75/b... de nem érzem olyan drasztikusan kicsinek. láttam már rosszabbat.

2013. aug. 28. 13:03
 32/41 anonim ***** válasza:
A ruha miatt is tűnhet kisebbnek. A fekete kicsinyít, a fehér nagyobbít, pont hülyén jön ki, hogy a cicidnél van a fekete rész..
2013. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Próbáld meg befogni valamelyik barátnődet az edzésbe (vagy akár a pasidat), többen jobb csinálni mert tudjátok egymást motiválni, nyaggatni hogy kéne csinálni stb:D
2013. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:

Ugyanilyen alakom van nekem is. Igaz nekem 80B-s a mellem, de ezt is kicsinek tartom. És barátom, hiába mondja azt, hogy gyönyörű vagyok és tökéletes, ugyanaz a helyzet mint nálad. Elfogult, mert szeret. Vannak a combomon csíkok. Ugye a növés miatt kijöttek és elvileg azokat el sem lehet tüntetni. Nagyon utálom őket. Ahhoz képest, hogy vékony vagyok, sok sz*rt eszem, tudom magamról így nem elég feszes a combom. Én is már olyan régóta akarok edzeni, de lusta vagyok :D


Anno barátnőmmel jártam kondiba, de elköltözött, azóta nincs senki. Lehet hülyén hangzik, de ha a közelben laksz, járhatnánk együtt :D Melyik megyében laksz?

2013. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
#34, pesti vagyok, és nekem sincs kondis barátnőm.. :D
2013. aug. 28. 13:14
 36/41 anonim válasza:
ó, akkor muszáj egyedül nekikezdenünk az edzésnek :D borsodi vagyok. Te milyen edzéstervet néztél ki magadnak? Én régen Rubint Rékára tornáztam, de abbahagytam. Kéne mellém valaki, aki néha nyaggat, hogy gyerünk, csináld már, mert tényleg lusta vagyok :D Kéne változtatni az étkezésemen is.. de úgy néz ki nincs elég akaraterőm
2013. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

nekem a barátom írt edzéstervet. illetve felajánlotta, hogy ha szeretném, akkor csinálja velem együtt, de vele fura lenne.. :D ha gondolod megírom neked amit összeállított.

én az étkezésemen már elkezdtem változtatni, igazából nem is tudatosan... valahogy jobban esik mostanában a sok zöldség, gyümölcs, hal és hasonlók, amiket eddig mellőztem. valamiért a csokit már nem is kívánom 2-3 hetente ha eszek egy falatot, az "jó" :D pedig előtte minden nap benyomtam 1 táblacsokit (minimum)...

2013. aug. 28. 14:01
 38/41 A kérdező kommentje:
amúgy csak az étrend változtatással fogytam kb 7-8 kg-t, azért is ilyen "lötyis" a karom, combom...
2013. aug. 28. 14:09
 39/41 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. :)
2013. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
te is tudod, hogy jó
2013. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!