Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Kép lent

Milyen az alakom? Kép lent

Figyelt kérdés

privátot légyszi ne írjatok, nem azért tettem ki.



[link]


[link]


2013. aug. 28. 12:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
jó az alakod.
2013. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Határozottan nem rossz! Kis sporttal tökéletes lehetne. A melleid kicsik, de hát ez van. Ha fogynál picit popsiból, szebb lenne az összkép :)
2013. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy láttalak már valahol!


[link]

2013. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

nem önbizalom növelésnek szántam :D amint láthatjátok, kapok kritikát rendesen, erre voltam kíváncsi.

köszönöm szépen a válaszokat! :)

#23, neked főleg! jót mosolyogtam

2013. aug. 28. 12:45
 25/41 Nightmare Princess válasza:
egész jó.
2013. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Jó. Kicsik a melleid de szép a hasad és jóaseggedkőkóla.
2013. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:

Nőként írom, hogy nagyon jó alakod van. Bár ezt így ruhában annyira nem látni. Akik pedig azt írták, hogy nem feszes, meg feszesítenie kéne, azok mégis mi alapján írják ezt?? A ruha miatt nem is látni azokat a pontokat, amik elvesztik a feszességüket (has, comb, fenék) Ruhában ezt egyáltalán nem látni. Úgy néz ki egyesek átlátnak a ruhádon :D


Meg kicsi a melle. Jó hogy nem azt mondod már neki, ássa el magát, mert kicsi. Szerinted a nők tudnak változtatni a mell méretükön csak úgy? Kíváncsi vagyok ti, hogy néztek ki, akár fiúk vagytok akár lányok... páran összetehetnétek a kezeteket, ha ilyen alakú barátnőtök lenne.

2013. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Előző: Azt kérdezte milyen az alakja, mi meg elmondjuk. Attól, hogy valakinek természetes alakja van (nem mű rajta semmi) lehet "nem jó" alakja. Ettől függetlenül nem azt kérdezte, hogy járnánk-e vele vagy sem. Ha valakibe szerelmes az ember, akkor elfogadja teljes mértékbe (kis mellel stb).
2013. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Teljesen átlag környéki, esetleg a feneked nekem ami vonzóbb, mert szeretem ha nagyobb, és gömbölyű.
2013. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
(és ezt a választ úgy írtam, hogy én dicsértem az alakját - nem írtam, hogy kicsi a melle, mert nekem így tetszik. Ízlések és pofonok)
2013. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!