Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rockeres ez a férfi nadrág?

Rockeres ez a férfi nadrág?

Figyelt kérdés

[link]


Rocker vagyok, csak rockot hallgatok, és szeretem ezt a kinézetemben is kifejezni.

Sajnos sokan többször ájuldoznak, ha azt mondom, hogy rockot hallgatok, mert azt gondolják, valami gány popzenét szeretek.

Általában farmert, hegyesorrú cipővel és inggel hordok ezért közbe pedig túl elegánsnak gondolnak...


Ezt a nadrágot mostanában vettem, és azt szeretném megkérdezni, ki mit gondol róla, elég rockeres-e?

Valaki aki ráadásul többdiplomás azt mondta ma róla, hogy ez egy szürkés (lehet színvak?) elegáns nadrág, semmi rockos nincs benne...


Tudom nem kell adni ennyit mások véleményére, de számomra fontos, hogy ne valami nyálas pophallgatónak nézzenek. Belülről fakad minden, de a mai világba már a külső dönti el valakiről, hogy kicsoda, mit szeret, hallgat stb. SAJNOS! Köszi!


2013. aug. 26. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem rockeres.

Tök jól néz ki egyébként :)

2013. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor még felaggasztok egy nagy koponya medált a nadrágra, akkor már tuti a rockhatás :D
2013. aug. 26. 22:02
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. aug. 26. 22:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Amúgy az a nadrág, azzal a cipővel meg fekete ingel.... WOOOWW! :D
2013. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 27. 12:07
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Én letépném rólad;)
2013. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!