Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rockeres ez a férfi nadrág?

Rockeres ez a férfi nadrág?

Figyelt kérdés

[link]


Rocker vagyok, csak rockot hallgatok, és szeretem ezt a kinézetemben is kifejezni.

Sajnos sokan többször ájuldoznak, ha azt mondom, hogy rockot hallgatok, mert azt gondolják, valami gány popzenét szeretek.

Általában farmert, hegyesorrú cipővel és inggel hordok ezért közbe pedig túl elegánsnak gondolnak...


Ezt a nadrágot mostanában vettem, és azt szeretném megkérdezni, ki mit gondol róla, elég rockeres-e?

Valaki aki ráadásul többdiplomás azt mondta ma róla, hogy ez egy szürkés (lehet színvak?) elegáns nadrág, semmi rockos nincs benne...


Tudom nem kell adni ennyit mások véleményére, de számomra fontos, hogy ne valami nyálas pophallgatónak nézzenek. Belülről fakad minden, de a mai világba már a külső dönti el valakiről, hogy kicsoda, mit szeret, hallgat stb. SAJNOS! Köszi!


2013. aug. 26. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rockeres, mert fekete... mindenképp jobb mint egy farmer, de magában hiába a nadrág, ha mondjuk egy tucat inget veszel fel hozzá és hegyes orrú cipőt akkor az egész nem lesz rockeres, mert azok elrontják.
2013. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát az a lánc rajta egy kicsit "berockosítja", de szerintem átlagos. Ha rockeresen akarsz kinézni hordj bakancsot, tépett farmergatyát meg Metallicás pólót...de amúgy ez a nadrág jól néz ki...nem tudom rajtad hogy áll, de egy átlag pasin nekem tetszene :)
2013. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

csak fekete inget hordok egyébként a rockerek körébe a hegyes orrú cipő alap.


[link]

2013. aug. 26. 21:46
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi


sajnos az a típus vagyok aki nem hajlandó bakancsot és tépett pólót felvenni.


ún. "elegáns rocker"...

2013. aug. 26. 21:47
 5/16 A kérdező kommentje:

A cipőm kb. ilyen csak barnába


[link]

2013. aug. 26. 21:50
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor marad tényleg a hiedelem és valóban így van gyakorlatban rockernek csak az néz ki, ki bakancsba van, meg Metallicás pólóba, ami egyébként a kedvenc együttesem :)
2013. aug. 26. 21:52
 7/16 anonim válasza:

#2-nek igaza van a lanccal.

Itt erdemes korulnezni vannak ingek is : rockpince.hu

2013. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron ennyire rokkeres akarsz lenni, akkor ezt a cipőt felejtsd el, mert ez inkább dzsigolós.
2013. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Van tépett lyukas farmerem is. de ezt is eléggé tág fogalomnak tekintik... a deszkások és az egyéb átlag emberek is ugyanúgy felveszik, ezért cseréltem le kicsit egy komolyabb darabra.
2013. aug. 26. 21:57
 10/16 A kérdező kommentje:

pedig nagyon sok rocker felveszi! Lehet nem éppen ezt, inkább extrémebbet. igaz sztárok, de akkor ők lenne, hogy legyenek a mérvadók...


Richie Sambora (Bon Jovi), Scorpions tagjai és sorolhatnám ahol ilyen cipőket hordanak és bakancsot meg nem tudnám már mondani melyik nagy rockegyüttes használ már...

2013. aug. 26. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!