Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mernétek magatokról linkelni...

Mernétek magatokról linkelni képet, olyan címmel, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
A napokban több ilyen jellegű kérdést is láttam ez nem gáz egy kicsit?
2009. okt. 30. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Minden további nélkül linkelek magamról képet, de nem mondom magamra, hogy szép vagyok.
2009. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

De nagyon gáz!!

Rohadt unalmas, hogy kipakolják ide magukat - a legszebb, amikor másokat - és..... ' de szép vagyok? meg jó a seggem? ' meg hasonló pontagyú kérdéseket tesznek fel...

2009. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Annyit szoktam röhögni az ilyen kérdéseken:D

Kössz a válaszokat.

2009. okt. 30. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon gáz.. :S Én is néha bizonytalan vagyok (mint bárki más), de ettől még nem rakok fel magamról képeket, ilyen kérdésekkel... :D
2009. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tennék így fel képet magamról..

A másik kedvenc mikor vmi kis ellenségüket rakják fel és akk:Szerintetek nagyon gáz ez a csaj?

2009. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elég sokszor vagyok bizonytalan, és nem bánnám, ha valaki megdicsérné a hajam, vagy a szemem (mert ezeket még én is szeretem magamon és szükségem is lenne megerősítésre, mert nem túl sűrűn kapok) de ha a hibáim kezdenék sorolni (mert természetesen erről is tudom, hogy vannak) akkor az nem esne jól. Szóval tennék is fel képet, meg nem is. De nem ilyen szöveggel, hogy szerinted szép vagyok? Ha ilyet olvasok, rögtön lerí róla, hogy ő maga igazából azt gondolja magáról hogy szép, csak nem akarja kimondani, hanem mástól akarja hallani. Azt meg végképp nem akarok, hogy rólam is ilyet gondoljanak, szóval ezért nem tennék fel magamról.
2009. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak leégetik magukat :D
2009. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát ilyen szöveggel, hogy "szted szép vagyok?" biztos nem. Ha arra vetemednék, hogy feltegyek ide képet magamról, akkor inkább azt kérdezném, hogy mi a vélemény rólam? De inkább nem riogatok senkit...
2009. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem:D

de ezek most bejönnek. sokat röhögök xD

2009. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekemis mondjuk:D
2009. nov. 1. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!