Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ennyire szégyenlős egy...

Miért ennyire szégyenlős egy ennyire szép lány?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz a kategória, nem kérdeztem/válaszoltam meg még ilyesmit... Fogalmam sincs hova való.


Van egy lány, aki most fog a középsulimba jönni.

Sokszor láttam őt felvételik idején, és gyönyörűszép.

Nagyon szép alakja van. Nem olyan, mint a mostani lányoknak. Van combja, nem pálcikalábú, de nincs rajta súlyfelesleg. Csak olyan nőiesek lábai. Szép magas. A mellei kicsit kicsik, de szerintem ez nem gond.

Szépen, divatosan öltözködik.

Világos a bőre, a haja meg sötétbarna/fekete (festett, régi képeket nézve eredetileg világosabb sötétbarna).

Olyan kis babaarcú. De nincs szépséghibája, tökéletes arca van.


Azt hittem meghalok, amikor megláttam őt.

Egyszer rámnézett, de rögtön elnézett másfelé.

Folyton a padlót bámulta, látszott rajta, hogy fél.

Ijedt kiskutyus feje volt. :D

Senkivel sem beszélt, mindig egyedül vagy egy barátnőjével volt, nem ment oda a többiekhez barátkozni.


Egyik csaj ismerősöm ismeri, és azt mondta, hogy önbizalomhiányos. Idegenektől fél, és még sosem volt barátja. Meg azt mondta, hogy nem is beszélt még fiúkkal, mert ahol ő lakik ott elkülönülnek a fiúk meg a lányok. És ezért nagyon fél a fiúktól. :D Szerintem ez tök aranyos.

De egyszerre nem is értem... Miért ilyen? Mitől fél? Gyönyörű, mindenkit az ujjai köré tudna csavarni.


Bejelöltem facebook-on, de nem írtam rá, csak az ismerősöm.

És tök jó humorérzéke van, nagyon vicces dolgokat lájkol.

Rengeteg filmet lájkol, tök jókat is.

Meg olyan őrültségeket is, amiket nem néztem volna ki belőle.


A lány ismerősöm szerint odavan érte mindenki, mert nagyon vicces és jófej, meg egy egyéniség. Állítólag pimasz, bátor, őrült, perverz (!), és aranyos is egyszerre a barátaival, csak az idegenek és a fiúk előtt magába húzódó.


Én ismerek ilyen szégyenlős lányokat, de azok mind kiközösítettek/kövérek/csúnyák/betegek/stb.

Nem értem, hogy miért ilyen egy ilyen lány.

A szép lányok általában ismerkedősek, belevetik magukat az életbe, magabiztosak.

Ő meg olyan csendes, értelmes tekintetű, szégyenlős lányka, aki amúgy a hallottak alapján teljesen másmilyen igazából.


Volt valaki hasonló helyzetben, mint ő?

Vagy lehet egyáltalán olyan, hogy esetleg nem látja szépnek magát?

Tutira nagyon értelmes (Jó tanuló, meg látszik azokból, miket lájkol. Ráadásul németes, mégis angol szövegeket lájkol.), szóval oké, hogy nem jön össze az első fiúval, akit meglát, meg azért biztos vannak kikötései.

De ennyire fél, hogy rájuk sem mer nézni? :D

Nem tudom megfejteni, csak ezért kérdezem.

"Kicsit" belezúgtam, szóval lehet, hogy túl sokat áradoztam róla, de hát.... :D

Ő 15 éves.

17/f


2013. aug. 25. 03:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Sok a rizsa apukám!

Amúgy szar nevelést kapott. Ez a magyarázat. Vagy kiskorában megalázták.

2013. aug. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Írtam az alján, hogy tudom, hogy túlzásba estem. :D


Amúgy meg vidéki, én meg városi vagyok, meg a suli is városi. Esetleg ehhez is köze lehet, nem?

2013. aug. 25. 03:21
 3/15 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam arra, hogy valami rossz élmény.

De ígysem értem. Az akkor volt, most meg most van.

2013. aug. 25. 03:23
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
El se olvasom, azt hittem lesz vmi kép. :DDD
2013. aug. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem fogok képet linkelni. :D Buzpiság lenne.

Meg tudom, hogy szép, nem az érdekel, hogy ti mit gondoltok róla.


Amúgy így újra elolvasva nincs is túl sok értelme a kérdésnek.

Sajnálom, tényleg súlyosan megbolondított.

2013. aug. 25. 04:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

tényleg valószínű, hogy valami régi rossz élmény miatt ilyet, viszont a te hozzáállásod, miszerint az akkor volt, elég gyerekes. Tudod az ilyen élmények nagyon meghatározzák az ember természetét...

Amúgy meg, arra nem gondoltál, hogy esetleg azért ilyen beszari, mert akkor felvételizett? Új helyszínen van, új emberek közt, hát persze hogy fél, az is jusson eszedbe, hogy csak 15 éves, körülötte meg gondolom mindenki már idősebb, megnézik őt stb, persze hogy fél, ez tök érthető.

Az is lehet, hogy volt már rossz tapasztalata fiúkkal, noha nem járt senkivel, ettől még lehet, hogy csalódott már fiúban és ezért ilyen. És attól, hogy az akkor volt, ez meg most van, még igenis gondolhat az ilyen esetekre, és nagyon tudja befolyásolni az ember viselkedését.

2013. aug. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha te jól közelítesz felé, biztos feloldódik a társaságodba!

17/L

2013. aug. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj akkor ijedne meg ha mindezt elolvasná..
2013. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A külsőnek semmi köze a belsőhöz. Attól hogy szép a csaj még lehet félénk természete. Ahogy a ronda csajok is lehetnek menő nagydumások.
2013. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak fél a fiúktól, mert nem ismeri őket, én is ilyesmi voltam, persze nem ilyen durván. Aztán mikor elkezdtem fiúkkal is barátkozni "kinyílt a csipám" :D
2013. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!