Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Van köztetek akinek...

Lányok! Van köztetek akinek nagyon szőrös a lába?

Figyelt kérdés
Nem az átlagos,női szőrre gondolok,hanem ami már tényleg durva,szinte férfias. Hogyan szőrtelenítetek?

2013. aug. 24. 08:50
 1/9 anonim válasza:
ajánloma gyantát :)
2013. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:D igen de sose hagyom addig megnőni

epilálok (ha nincs idő akkor borotva)

2013. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a karomon olyan, epilálom.
2013. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a lábam nagyon durva (nagypapámtól örököltem) borotválom! :)
2013. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is elég durva, soha nem tudom kivárni, hogy akkora legyen, hogy le tudjuk gyantázni, ezért borotválom.

Jelenleg más megoldást nem látok, gondolkoztam már lézeres szőrtelenítésen is, de még gyűjtögetek :)

2013. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem mar nem olyan eros - elegge elgyengult es kikopott mar az epillatortol...


viszont no a belso combomon is feketes szor... mar ez se dog eros, csak ott nehez szorteleniteni meg egy tenyerni helyen a combom hatuljan.

halal egesnek tartom. betegseg miatt van amugy.

de nah jol kopik, meg nem hagyom megnoni!

epilatorral 1 mm-es szort is ki tudom nyirni, de ha mas nem akkor max a csipesz.


inkabb hogy ott erzekeny a bor... kell utana kremezni meg minden...

de ha lefogyom azt a par kilot es a belso combomrol is eltunik a zsir akkor ez is csokkenni fog... kar hogy nem onnan fogyok eloszor... hanem utoljara...

2013. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt, de az egész combom is. én ipl-re összegyűjötöttem, szerintem nagyon megéri az árát...olcsóbb megoldásként viszont szerintem az epilálás vagy gantázás lehet megoldás.
2013. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem rendkívül szőrös,és a teljes lábam,nem csak a lábszáram.Nagyon erős és sűrű a szőr.Én borotválni szoktam,de akkor is látszik a sok fekete pont.Még a lábujjaim is szőrösek.
2013. aug. 24. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Én epilátort használok, majd átmegyek rajta borotvával, hogy teljesen sima legyen. Az a fontos, hogy mindenképpen használj olyan szőrtelenítő eszközt, ami hagymástul távolítja el a szőrszálakat. Így egy idő után meggyengül, megritkul a szőr. Ha elég idős vagy (és elég gazdag) gondolkozhatsz a lézeren is. Ennél legalább 5 kezelésre van szükség a teljes szőrtelenséghez, de szerintem már az is előny, ha egy epilálás nem 4 órát vesz igénybe... hanem... mondjuk csak... kettőt.
2013. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!