Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ilyen kevés szép nő...

Miért van ilyen kevés szép nő magyarországon?

Figyelt kérdés
lehet hogy csak én vagyok rossz helyen vagy arra amerre nincs, de nagyobb fürdőbe se nagyon szoktam látni igazán valamire való nőt, tegnap szegeden a plázában is alig láttam pár normálisat, hol vannak a normális 20 év körüli nők? hol keressem nagyobb helyen mint a szegedi árkád?
2013. aug. 22. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagyunk lemaradottak más országokhoz képest. Sőt, én így női szemmel sok csinos lányt látok. A gond tényleg inkább az, hogy a többségnek borzasztó az öltözködési stílusa. És itt nem arról van szó, hogy sokan nem engedhetik meg maguknak a márkás ruhákat, mert egy second-hand boltból is nagyon szépen ízlésesen fel lehet öltözködni. De azt vettem észre, hogy a többség úgy vesz ruhát, hogy ha a barátnőnek/kollegának/zsemlemorzsának ilyen van, akkor neki is olyan kell. Ilyenkor persze a többség azt nem veszi észre, hogy az a bizonyos cucc rajta úgy áll, mint tehénen a gatya, mert abszolút más alakja van, de sebaj!
2013. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják Palvin Barbira, hogy átlagos, és, hogy minden 2. lány így néz ki az utcákon...


Nagy fa*szt! :D Kimész az utcára és ha szerencséd van látsz egy normális kinézetű csajt.


Igénytelenek, gáz a stílusuk, hülye ruhákban járkálnak. Undorító a sminkük, vagy nincs is egyáltalán, pedig szükségük lenne rá... Sajnálom, de a magyar lányok többsége nekem egyáltalán nem tetszik.

2013. aug. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!