Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem mindegy, hogy...

Miért nem mindegy, hogy milyen egy nő melle?

Figyelt kérdés

Természetesen már a mellből is van ideál... ne legyen se túl nagy, se túl kicsi, formás, feszes, kicsi bimbóudvarral. De érdemes megnézni ezeken a képeken, hogy hányféle természetes mellforma létezik, amiket mind átoperáltattak, hogy megfeleljenek a közízlésnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Na most, aki nem felel meg a fent említett kritériumoknak, az rohanjon előbb plasztikai sebészhez, aztán beszélhetünk nőiességről, vonzó külsőről, és párkapcsolatról?


Döbbenten olvasom, hogy a nagy bimbóudvar gusztustalan, a striás mell akadálya lehet egy kapcsolatnak, de amitől feláll a hátamon a szőr, hogy ha már a mell alsó része hozzá ér a bordákhoz, már LÓG, és az már nem szép. Egy természetes mell aligha fog "lebegni" az illető mellkasán, a zsírszövetnek van egy bizonyos súlya, ami óhatatlanul lehúzza.


Hát szégyen, nem szégyen, én a nagyobb mellűek táborát erősítem, de basszus, nem tehetek róla. Ahogy senki sem, akinek nagy, kicsi, striás, vagy nagy bimbós, esetleg felemás melle van. A kis mellű hölgyek is kapnak hideget-meleget, de az ő nevükben nem nagyon tudok nyilatkozni, nyilván nekik is elegük van abból, hogy a nagyérdemű szerint ők meg nem lehetnek nőiesek.


Tudom, hogy a kérdésem tele van általánosításokkal, úgyhogy aki ezzel jönne, feleslegesen írna, mert nem ez a lényeg. A kérdés azokhoz szól, akik mindenhol csak az ideált keresik, és nem képesek megérteni, hogy egy természetes mell sosem lesz olyan labdacici, mint amiről álmodoznak. Az ízléssel ugyanez a helyzet. Nem hiszem, hogy alapvetően a mellméret/forma alapján kellene párt választani.



2013. aug. 21. 00:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#6: Egyetértek. Mindig van valamilyen testideál. Elég, ha csak arra gondolunk, hogy régen a husibb nők voltak istenítve, ma pedig inkább a soványság a nyerő. Nem akarom én szidni egyiket sem, csak szomorú, hogy a testalkatokból is divatot csinálnak. Bár ez annyiban más, hogy elmész edzeni, de a melleden nem tudsz műtét nélkül változtatni.


#7: Látom sikerült megragadni a lényeget.


#8: Érdekes, amit mondasz a párodról. Hát nem tudom... én bennem mindig az lenne, hogy nem vagyok így tökéletes neki, mert neki nem ez az ideálja... mondjuk nekem állandóan megfelelési kényszerem van :((

[link] Pl itt, az ott elől a tökéletesnek nevezett forma. Pedig hányféle sorakozik még mögötte...

2013. aug. 22. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!