Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnám eladni...

Mennyiért tudnám eladni egyszer használt Louis Vuitton táskámat?

Figyelt kérdés

Segitsetek! Szeretnek tuladni egyszer használt Louis Vuitton táskámon, aminek eredeti ára 1000 dollár körül van.


Mennyiért adhatnám el szerintetek?


2013. aug. 20. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
papír van róla hogy eredeti?
2013. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Gratulálok h ennyit kidobtál rá.
2013. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Megvan a szamla?

Melyik tipus?

Enelkul nem hiszi el senki hogy eredeti - foleg hogy kinai domping van ezekbol a taskakbol...


Amugy nagyon aron alul fogod csak tudni eladni, mert akinek ennyi penze van az nem maganembertol, hanem a boltbol fogja megvenni...

2013. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attol függ meg van e a száma és a blokk.a száma alapján le lehet kérdezni eredeti e nagy v.sz.méggel. Ha szám alapján eredeti és a blokkod is megvan amúgy bármire kicserélik neked az andrássy louis üzletben én egy barcelonaban vasarolt ruhat csereltem be amit egy palival vetettem de csak azert mert draga volt aztan vettem helyette 2 masikat itthon
2013. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vettem, ajándékba kaptam még egy éve, de csak egyszer használtam.
2013. aug. 20. 13:17
 6/15 A kérdező kommentje:
De 100% h eredeti, bármikor bemegyek vele egy hivatalos Louis Vuitton boltba, ahol megállapíthatják ezt. Nem ez a kérdés, hanem, hogy mennyiért tudnám eladni, hogy azért ne járjak rosszul se ?!
2013. aug. 20. 13:21
 7/15 anonim ***** válasza:

Mivel ingyen volt sehogy se jarsz rosszul xD


Mellekesen mi honnan tudjuk hogy mennyiert add el?

Tedd fel a netre es kerj ra ajanlatot a vevoktol, akkor meglatod hogy ki mennyire tartja...


De mint mondtuk a legnehezebb az lesz hogy meggyozd a vevot az eredetisegrol... mivel a netet ellepik a kamu taskak...

2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a baj akinek van rá pénze az nem pitiskedik hanem megveszi üzletben nem kell neki mas levetett gönce mód gondolkodik ha már 300 ezre van egy tásira. Azt a kategoriát kell megcéloznod aki minél eredetibbnek tünöt akar venni ami a mai piaci árak mellett kb 50 ezer és neki kecsegtető lehetne hogy nem hamis hamis eredeti de ő se adna valódi megkózelítő árat sztem 80 ezerértnelvinne max.
2013. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igazabol finoman erre akartam celozni mint a 8-as, de mondom ugyis felkapod ra a vizet.


Ha olyan a model es jo aron adod mar en is megvennem. :)


Ird mar meg legyszi hogy egyaltalan melyik modellrol beszelunk.

En a Vernis Alma-kert vagyok oda. :)

2013. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Sajna ez nem az a fajta, kisebb és inkább alkalmi szerintem. Nekem nem igazán tetszik, ezért is akarok tőle megszabadulni első sorban. :) Ha írsz priviben egy elérhetőséget, elküldöm a képet róla holnap. :)
2013. aug. 20. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!