Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet pánt nélküli melltar...

Hol lehet pánt nélküli melltartót venni?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakom, és itt alig látni pánt nélküli melltartókat. Hol lehet venni?
2013. aug. 15. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

kínai boltokban, h&m-ben (itt mindig van kb), fehérneműboltokban (tezenis, stb)

Amúgy lehet rendelni is több helyről, így kihozzák hozzátok:)

2013. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem, beszélhetek a legtöbb nő nevében: felejtsd el azt a förtelmet, megmoccansz benne és már a köldöködnél van!
2013. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Második, te miről beszélsz? Egy jo minőségű (Triupmh) pántnélküli melltartóban egész éjszaka táncolok és nem mozdul el a helyéről, pedig D kosarat hordok. Szerintem a te melled alapból a köldöködnél van, azért nem tartja meg a pántnélküli.


Kérdező, webshopok mindenhova szállítanak.

2013. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: nekem a h&m-es egy éve megvan, szuper jó, igaz, nincs nagy mellem ( 75/b) de nekem sose csúszott le, persze a nagyobb mellűeknek gondolom annyira nem tart, de a köldökig csúszás túlzás szerintem.
2013. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kínaiban, Ázsia centerben is lehet venni olcsón.
2013. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!