Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Ariana-girl kérdése:

Fiúk! Nektek bejönnek az Ariana Grande stílusú lányok? Lányok véleményére is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

Szerintetek jó Ariana Grande stílusa? Mármint a mai és úgy általában. Mert nekem is ilyen stílusom van (masnik a hajban,ruhák,stb.) például én is szeretek így öltözködni és szoktam is meg úgy általánosságban is olyan vagyok mint ő. Barna haj/szem,mosolygós (bár nekem nincsenek gödröcskéim) stb stb. küldök linket és az alapján tudnátok dönteni,hogy nektek bejönnek-e az ilyen lányok?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=ohlgJj9MR0I

és a képek és a videó alapján is tulajdonképpen én is ilyen bolondos lány vagyok,vices de tudok persze komoly is lenni csak úgy kíváncsi vagyok a véleményekre

Előre is köszönöm :)



2013. aug. 15. 15:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32%

Leszbikus lány véleménye is számít? :D


Nekem nem jön be. Eleven nem kedvelem, de ezt most igyekszem félretenni.

Olyan érzésem van tőle (azon túl hogy buta tekintete van és azt se tudja hol van, ugh), mintha nagyon próbálna felnőni. Mint egy óvodás, aki próbál felkúszni a nagyok közé, nagyon erőlködik, érted.


Meg a hangja is irritáló egyébként, nagyon érződik rajta az autotune. De ennek nincs köze a külsejéhez : D

2016. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!