Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Ariana-girl kérdése:

Fiúk! Nektek bejönnek az Ariana Grande stílusú lányok? Lányok véleményére is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

Szerintetek jó Ariana Grande stílusa? Mármint a mai és úgy általában. Mert nekem is ilyen stílusom van (masnik a hajban,ruhák,stb.) például én is szeretek így öltözködni és szoktam is meg úgy általánosságban is olyan vagyok mint ő. Barna haj/szem,mosolygós (bár nekem nincsenek gödröcskéim) stb stb. küldök linket és az alapján tudnátok dönteni,hogy nektek bejönnek-e az ilyen lányok?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=ohlgJj9MR0I

és a képek és a videó alapján is tulajdonképpen én is ilyen bolondos lány vagyok,vices de tudok persze komoly is lenni csak úgy kíváncsi vagyok a véleményekre

Előre is köszönöm :)



2013. aug. 15. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Csöppet sem. Ha tetszene a mai trend, azt mondanám tízből tíz, ellenben olyan tucatnak tűnik, hogy csak na. Uh. Meg mondjuk alapból nem szeretem a barna haj-szem kombót. Vörös haj, világos szem párti vagyok.


Persze természetesen ez csak az én szerény véleményem, biztos lesz olyan, aki nyálát csorgatva venne feleségül. Mindenkinek más tetszik, a magad nemében gyönyörű lehetsz. De nekem nem keltenéd fel a figyelmemet egy cseppet sem.

2013. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

Felkap mindenféle ruhát amik nem is a legszebbek,a videó alapján meg nem bolondosnak hanem feltűnési viszketegségben szenvedőnek és idétlennek tűnik.

2013. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
nem vagyok fiú de Ariana gyönyörű :) nem sok ilyen szép, jó stílusú lány van itthon.
2013. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

"nem sok ilyen szép, jó stílusú lány van itthon."

Bemész a westendbe 10/5 csaj Ariana Grande. Egyáltalán nincs stílusa csak majmolja a hipster p1cs@gatyás divatot. Nagyon tucat, ettől függetlenül tolnám.

2013. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez hol hipster?:DDDDDD A 10/5 lány Ariana Grande az meg aranyos lehet, nem tudom te hol élsz hogy ennyi gyönyörű lányt látsz :D
2013. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó ne legyél már ennyire elájulva tőle lány létedre te kis homi.
2013. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként már maga az instagram egy óriási hipster cuccnak számít de ne zavarjon.
2013. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

na szóval...mindenkinek köszönöm a válaszokat,de sztem félre értettetek. Én nem vagyok instagramon (ezt egyébként nem értem mért baj hogy fönn van mert hisz rengeteg rajongója van akik követni akarják az életét képekben is ennyi az egész) tehát én nem vagyok fönn,de nem is az a lényeg.hogy...szóval nem igazán értem a válaszaitokat..Ennyire szörnyű lenne ez a stílus? mert most akkor mit csináljak és nem vagyok hülye és ő sem az,csak szeret élni.jó gondolom most azt hiszitek jövök a dumával,hogy ő legjobb stb. stb. nem. egyszerűen ezt gondolom...

tehát újra kérdezek rendesen: az nem tetszik benne hogy tucat? most komolyan hol láttok ti ilyen sok lányt aki őszíntén van tele élettel és nem nagyképűségből vagy ilyesmi.??

na...csak...légyszi nagyon béna??

és egyébként mi bajotok a csőgatyával??

2013. aug. 23. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom te hány éves vagy kérdező? 12?
2013. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
miért kérdezed?
2013. aug. 23. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!