Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak piercinget csináltattam,...

Ajak piercinget csináltattam, besüllyedt és most nem tudom mit csináljak? (lennt)

Figyelt kérdés
Fülbelövővel lett átlőve és a piecer fülbevalót tett bele. 2napja van meg az a gond vele, hogy begyulladt, feldagadt gennyes és nagyon fáj, belesüllyedt a belső vége (fülbevalóvég...) a számba és fel is nyílt oldalt. Nem tudom mit kezdjek vele. Lehet valami bajom belőle, belenőhet a húsomba?Kicserélni piercingre nem merem még mert azt mondta, hogy 6 hétig ne cseréljem és úgy hallottam, a gyulladt pct nem lehet cserélni, de mégsem lehet benne egy fülbevaló...
2013. aug. 4. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék, hogy hol csinálták ezt így neked.

én megpróbálnám kicserélni, ha van egy nagyobb patkó, vagy hosszabb szárú talpas ékszered, akkor próbáld meg kicserélni, fertőtlenítsd le többször egy nap. az lenne a legjobb, hogy vennél Octenisept-et, mert az nagyon jó piercingek gyógyulásához.

2013. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jézusom. Ki csinálta ezt neked?

Egyébként betadinnel kezeld. Meg aloe verával amíg el nem múlik a gyulladás. Utána pedig cseréld át lehetőséged szerint egy talpas ékszerre. Azzal gyorsan be tud gyógyulni. Még akkor is használj rá betadine-t és aloe verát. Majd utána mehet bele egy patkó, vagy karika amit akarsz.

Azért is fontos hogy elsőnek egyenes ékszer kerüljön bele, mert a frissen szúrtak nem szeretik a hajlított ékszereket és azzal is begyulladhatnak.

2013. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez hülye hogy fülbelövővel csinálja és fülbevalót tesz bele? -.-
2013. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!