Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 napja csináltattam tragus...

2 napja csináltattam tragus piercinget. Kenem fertőtlenítővel és betadinnal, de nagyon meg van dagadva. Ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én júniusban csináltattam egy industrialt, kb. augusztusra jött teljesen helyre, addig szenvedtem vele. Mostanába is néha begyullad de olyankor rakok rá betadint vagy 70%-os alkoholt és hamar rendbe jön. Eleinte nekem olyan dagadt volt, hogy vissza is mentem a csajhoz akicsinálta, hogy ez most mi?:D de azt mondta, hogy ez normális és legyek türelmes. Kitartás!:)

17/L

2013. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor jó :) Csak kicsit aggódok, mert amúgy nem fáj, de mintha lilulna már.
2013. márc. 2. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
tud szellőzni a piercing mellett? nekem addig nem nagyon akart gyógyulni az industrialom ameddig nem cseréltük át hosszabbra, utána már szépen gyógyult.
2013. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, mikor beraktam igen. Csak még jobban bedagadt, most már nem igazán. Előre hátra tologatni viszont tudom.
2013. márc. 2. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekem már több, mint 2 hónapja megvan, de még mindig fáj, ha hozzányúlok, vagy ráfekszem. Pedig kezelem rendesen, de azt mondta a piercinges, hogy fél év is lehet mire helyre jön.
2013. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát nekem az industriálomnál a felső lyuk tudott szellőzni, de az alső nem és az a végén már úgy nézett ki, hogy anya azt mondta, hogy szerinte le fog rohadni a fülem és szedjem ki...xdd

akkor lett teljesen rosszul amikor neki kellett átcserélnie a hosszabb pc-re.. nem volt kellemes, de túl vagyok rajta és most már az alsó lyuk is rendbe jött..:)

2013. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem rakok bele hosszabbat, csak félek hogy nehogy fájjon nagyon. szerdán csináltattam. Meg elől már szinte eltűnik a kő,úgy be van dagadva. de mindig visszahúzom, nehogy benőljön vagy valami.
2013. márc. 3. 08:38
 8/11 anonim ***** válasza:
de szerintem ne magadnak cseréld ki... félő hogyha kiveszed nem tudod a másikat belerakni. legjobb lenne ha elmennél ahhoz aki csinálta. akkor ő tudna tanácsot adni vagy esetleg kicserélni.
2013. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek. Meg most szilikon van benne. Sehol se találok hosszabbat szilikonból, csak orvosi fémből, és attól tartok nehogy begyulladjon tőle. Igaz köldökpiercingem is van, és nem volt gond vele, de a fülembe mikor hélixet rakattam eléggé bepirosodott. Bár ez legyen a legkevesebb. Ink. minthogy bedagadjon. Köszi a válaszokat :)
2013. márc. 3. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosi fém még jobb is mint a szilikon...:)
2013. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!