Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság miért néz ki egyre...

Manapság miért néz ki egyre több fiú úgy, mint egy messziről ideparittyázott, trombitaszájú kancsóbzi?! Vasalják/festik a hajukat, borotválják a lábukat, rózsaszín göncökben járnak. Mikor lett divat a melegség?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2013. aug. 4. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Páváskodnak. Ma már minden a külsőség, a kitűnés, feltűnés. Ahogy a női modellek a nőket, úgy a férfi modellek idővel a srácokat is megváltoztatták, mármint akik fogékonyak erre. Majd kinövik, ne zavarjon. :) 19/F
2013. aug. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

A melegség azóta divat, mióta a médiában erősen nyomatják.


Amúgy a legtöbb férfi nem ilyen, de ők lehet, hogy nem is járnak teszkódiszkóba.

2013. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Attól még nem feltétlenül melegek, hogy "úgy néznek ki".

Engem nem zavar.

2013. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Ez nem melegség. Soha nem értem azokat az embereket, akiknek az fáj. hogy hogy néz ki a másik. Miért ruha alapján ítélsz, és milyen jogon? Amúgy már jó ideje divat, külföldön pláne. Savanyú a szőlő, vagy mi?
2013. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem a melegség a divat,az nem választható dolog,amúgy vannak meleg ismerőseim,egyik se követi az ilyen divatot,az ember ránézésre nem igazán tudja megmondani róluk hogy melegek(persze vannak kivételek)

az egész csak annyiról szól hogy a média nyomatja a szépfiúkat így szép lassan beépül a csökött agyukba hogy nekik ez így jó lesz aztán ha mondjuk hogy nem pont akkor mi vagyunk az ostobák

(pl kérdésben 14éves fiúcska megkérdezte hogy gáz-e hogy púderezi magát,nagy szépen kiakadt amikor azt írtam hogy igen,mivel hogy a színészeket is sminkelik ezért nem gáz),de ilyen szép világot élünk

engem inkább csak az zavar hogy sok ilyen "pasi" nagyban kiabál hogy egy nő ne hordjon nadrágot meg fiúsabb ruhákat mert egy nő az szoknyában legyen,ők meg ott feszítenek csini rózsaszín ruciban köves fülbevalóban mert az aztán k urvára férfias...

2013. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

11:21


Félreértesz.. engem nem zavar. Csak nem értem a dolgot... ezért megkérdeztem, hogy miért van ez.


De úgy látom te magadra ismertél a kérdésből, mert láthatóan érzékenyen érintett. :D

2013. aug. 4. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennek a női divat felé.

Nadrág>Ülepig lecsúsztatott nadrág>Direkt lecsúsztatott (szabású)"buggyus" nadrág>Rövidszárú "buggyos" nadrág>Szoknya

Lassan már az ecsethajú, rózsaszín keretes szemüvegű, feszülős farmerú, festett/vasalt hajú, szoláriumozott (vagy csak cigány) stílus lesz a divat.

A liberálisok biztatják a melegeket, azok meg átadják a divat ßuziknak.


6! Persze ha valami önkényuralmi jelképes pólóban mennék az utcán minden páva visítozna és sírnának mert, hogy manapság az a menő (a sírás a páváknál).

2013. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!