Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az igaz hogy ha nem hordok...

Az igaz hogy ha nem hordok melltartót akkor nem fognak megereszkedni a melleim? Mivel megerősödik akkor az izom.

Figyelt kérdés
...de sok helyen a fordítottját látom hogy ha nem hordok akkor lógni fognak mivel a súly lehúzza

2013. aug. 1. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és szerinted a mell az izom vagy zsír?
2013. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez már nekem is eszembe jutott:/

de szerintem ez inkább alkat kérdése meg lehet edzeni is ezt a részt,hogy feszesebb legyen.

2013. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem erősödik meg attól,hogy lóg! Ha rohadt nagy hasad van akkor nem fog izmos lenne mert,hogy lóg.
2013. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés, de többnyire a gravitáció a melleid ellensége. (halkan megsúgom, hogy a mell zsírból áll)
2013. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én 17 éves vagyok és itthon nem hordok melltartót pont hasonló okból.mivel nekem nem túl nagy 85B ezért nekem nem nagyon lóg.szóval az izmok mert azért azok is vannak ott tudnak erősödni,egyébként pedig hordok melltartót mert azért az csak ápoltabbnak néz ki.
2013. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A mell inkább attól kezd lógni, hogy a súly alatt nyúlik a bőr. Szóval inkább hordj melltartót. A mellizomnak nem igazán a mell tartása a funkciója. Fontos a JÓ melltartó:) Gondolj csak bele, hány testépítő nőnek van szép melle. Mellizmuk van, de nem került fel a nyakukba a mellük, hanem elfogyott.
2013. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

nem igaz!


Tessek megnezni a linken a kepet:

[link]

Mit lattok? Egy noi cicit es a reszeit.


A pectoralis major az a nagy mellizom. Amikor pl. fekvotamaszokat csinalunk, akkor ezt erositjuk.

Baromi erosre lehet ezt meggyurni, a felette levo bor es a zsir reteg nem fog, vagy csak nagyon minimalisan megemelkedni, ugyani a pectoralis major-nak nem az a feladata, hogy a ciciket tartsa.

Adottsag, alkat kerdese, illetve hasznalat. Ha melltarto nelkul sokat ugralunk, akkor a bor megnyulik es a cicik megereszkednek. Ha megerositjuk a pectoralis m-t attol a cicik nem fognak felemelkedni, talan egy picit eltavolodnak a bordaktol, hisz az alattuk levo izomkoteg megvastagodik, de latvanyos emelkedest nem fogtok tapasztalni.


Akinek nem szunyogcsipes cicije van, az igenis hordjon melltartot, legalabbis sport kozben minimum!


a szunyogcsipest meg veletlenul sem sertoleg irtam, szerintem minden noi cici szep, meretre valo tekintet nelkul :)

2013. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az állandó melltartó-használat biztos hogy káros! (Vannak akik abban is alszanak)

Sportoláshoz mindenképp kell a melltartó, de különben sokszor hanyagolható.

Egy nőnek minimum annyit kell foglalkoznia a melleivel mint a fogaival - ha nem többet - mert a mell igényli a gondozást. A sport, az önvizsgálat, a bőrének az ápolása, kenegetése bizony nagyon fontos feladat.

2013. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszaitokat
2013. aug. 6. 19:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mekkora a melled. Nekem 77C, és van hogy nem veszek fel, sporthoz kell.
2013. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!