Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

Szerintetek hogy nézek ki? milyen ez a kép rólam? Kevés az önbizalmam sajnos és kíváncsi lennék a véleményetekre.

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 30. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Leadhatnál egy pár kilót. Az első képen az a póz nem illik. Az arcod nem rossz és nincs jogom elítélni téged de nem tetszenek a képek.
2013. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Első kép elég gáz. Másodikon meg nem úgy látszol aki önbizalomhiányba szenved. Őszinte leszek. Van rajtad elég felesleg, hajad nem jó, öltözködés k#rvás.


20/f

2013. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az első képen úgy nézel ki, mint egy qrva. Bocsi, de ez az igazság. vágass egy előnyösebb hajat, le is adhatnál pár kilót, és legfőképpen öltözz az alakodnak megfelelően!
2013. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én a 2. képednél azt hittem ,hogy azt a láncot a földből cibálod ki ,olyan fekete a kutyád:D Szerintem ha fogynál minimum 10 kilót ,és változtatnál a frizurádon akkor lehetnél 10/8-as is.
2014. márc. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!