Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

Szerintetek hogy nézek ki? milyen ez a kép rólam? Kevés az önbizalmam sajnos és kíváncsi lennék a véleményetekre.

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 30. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajajj, hanyagold az ilyen idétlen pózolást. Ebből a képből konkrétan semmi sem derül ki. Tegyél fel olyat, ami nincs elmosódva, éles, és látszik az arcod.
2013. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

kevés az önbizalmad?

akkor miért is pózolsz úgy mint egy első osztályú k urva?

amúgy megnyugtatlak:amennyit lehet látni abból ítélve nem vagy csinos

2013. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2013. júl. 30. 20:27
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Az alakod szörnyű, és nekem az arcod sem tetszik.
2013. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Leadhatnál pár kilót, vagy legalább könyörgöm ilyen súllyal ne vegyél fel cicanacit !! Arcra szerintem aranyos vagy. De az első képeden lévő póz ocsmány.
2013. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem jól nézel ki.Nem vagy kihívó és az nagyon jó!Maradj ilyen.Csini vagy :)Legyen önbizalmad!Van akinek nem jösz be,de sok milliónak igen!
2013. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó pár kilót tényleg leadhatnál, de akkor se leszel modell.
2013. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kevés önbizalom? Te miről beszélsz? Akkor nem így öltöznél, és nem így pózolnál... Kamuzni nem kell. A második kép jobb, normális, nem szánalmas és *ibanckodós, mint az első, de azért jobb lenne, ha az alkatodhoz előnyösen öltözködnél.

Arcra csinos vagy szerintem, viszont ez a haj nem is előnyös, uncsi is és úgy a 80-as évek óta nem menő. Vágass valami modernebb, arcodhoz passzoló frizurát, sokat dobna rajtad.

2013. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Túlsúlyos vagy, nem nagyon, de ezzel foglalkozni kéne, mert másképp csak egyre jobban elhízol majd, és az már durva lesz. Diéta, sport, torna, nem kellene sok hogy jó tested legyen. Az arcod szép, csak vágass egy nőiesebb frizurát és fesd be a hajad világosabbra, mert a fekete nagyon nem áll jól. És amíg ilyen az alakod addig legalább öltözz előnyösebben. Cicanaci felejtős.
2013. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
csak nyáron legalább 5x látlak. nem tűnsz önbizalomhiányosnak, pedig rád férne egy kis fogyókúra, no meg smink, haj és öltözködési tanácsadás.
2013. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!