Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az Avon milyen...

Szerintetek az Avon milyen márka a többihez képest?

Figyelt kérdés
Pl. tipikusan a drogériákban kapható Loreál, Nívea, Garnier, Dove stb. -hez képest milyen színvonalat képvisel ? Sokan mondják hogy gagyi csak jó a marketingje és a hálózata. Bár én nem sok terméküket vettem de azok nekem jóknak tűntek...szerintetek ?

2013. júl. 27. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A Colortrendes szemcerkájuk szerintem simán ver nagyon sok márkát, illetve a testpermeteiket is nagyon szeretem. Spirálból ezermilliót kipróbáltam, de az Avonos 1-2je simán van olyan jó, mint mondjuk egy Maxfaktor vagy egy Maybelline.
2013. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A samponon kívül mindent az Avonból rendelek.Nekem sokkal jobban megéri megvenni mert a drogériában ami olyan drága ebből meg legalább kapok kedvezményt és házhoz jön,így az utazgatást is megspórolom.
2013. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak jó termékeik, de a legtöbb semmivel sem jobb, vagy rosszabb egy átlag drogériásnál. Pl. a Planet Spa termékek elég jók, de az áruk is olyan. Ami nekem még bejött, a parfümök közül pár, meg a hajvégápolók (főleg a zöld). A tusfürdők kiszárították a bőröm és bizonyos helyeken nagyon csíptek; a samponok nagyon szárítanak, gyakorlatilag marják a hajat; a balzsamok nem érnek semmit, se a kimoshatók, se a leave-inek; a hajápoló sprayktől vagy ragacsos és nehezen fésülhető lett a hajam, vagy olyan volt, mintha rá sem fújtam volna; a Color Trend rúzs totál száraz volt és nem olyan színű, mint a katalógusban; az egyik arclemosójuk agyonszárította a bőröm, a hidratáló meg kiütötte és tök ragacsos volt; a tekerős szemceruzák nem fognak rendesen a szememre, hacsak mindig használat előtt le nem törlöm őket, meg nagyon könnyen eltörnek, pedig alig tekerem ki a végét; valami joghurtos barackos hajpakolásom volt még, az kiszárította a hajam; a testápolók nem igazán hidratáltak; stb. Én inkább megveszem a drogériás cuccokat, azokat legalább meg tudom nézni, az összetevőket, illatot, ilyenek. Pl. a Balea termékek általánosságban szerintem sokkal jobbak, mint az Avon, az áruk is kedvező, csak nincsenek hájpolva. Persze elhiszem, hogy van aki szereti az Avont, akkor nyugodtan vásároljon tőlük, engem nem zavar, senkit sem akarok róla lebeszélni, csak nekem nem jött be. Azt sem mondom, hogy soha nem fogok tőlük venni semmit, mert ha nagyon megtetszik valami és jók róla a vélemények, akkor lehet kipróbálom.
2013. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!